Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismeri valaki ezt a Harry...

Ismeri valaki ezt a Harry Potter fanfictiont (Voldemort/Harry, TomDenem/Harry)? A többi lent

Figyelt kérdés
A történet nagyon hosszú és harry/voldemort a kapcsolati száll. Nagyon sötét és morbid. Olyanokra emlékszem hogy Harry lelkileg megtörik mert Dumbledore miatt, és emiatt a szeme olyan lesz mint az ólomüveg ablakok, meg Voldemort ad neki egy ilyen fura állatot hogy legyen kivel ellenie, de később kiderül hogy az egy démon.... valakinek rémlik?

2015. júl. 19. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy létezik ilyen fanfiction, de nekem nem rémlik. Ha esetleg rátalálsz, akkor légyszi írd ki ide a linkjét, mert nem tűnik akkora marhaságnak, mint az átlag fanficzionok.
2015. júl. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emlékszem rá, de a fene tudja a címét. Befejezett volt és a Merengőn láttam. Kérdezd meg az ottani fórumban, valami párszáz hozzászólást kapott, biztosan sokan emlékeznek még rá.
2015. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A merengőn átnéztem az összes Harry/Voldemortos storyt, de azért megkérdezem, köszönöm az eddigi válaszokat :)
2015. júl. 21. 02:44
 4/4 anonim válasza:
Én is kiváncsi vagyok@-@
2015. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!