Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lesz Jaime és Brienne...

Mi lesz Jaime és Brienne sorsa szerintetek a Tél szelei-ben?

Figyelt kérdés
Az tiszta, hogy Kőszívnek az volt a feltétele, hogy elengedi Brienne-t, ha elhozza neki Jaime-t és az utolsó szó amit sikolthatott az lehetett, hogy ''Megteszem!'', mert végülis aztán eljutott Jaime-hez. Na de hogy dönt?

2015. júl. 25. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Martin azt mondta,hogy a következő könyvben a POV karakterek hullani fognak. Szal gondolom vmelyikük meghal. Én mivel amellett vagyok,h végül Jaime lesz a valonqar Cersei jóslatában, ezért Brienne hal meg.
2015. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pl. Cat rendez közöttük egy párbajt, amiben Brienne engedi Jaimenek,h leszúrja.
2015. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy Kőszív engedné párbajozni Jaime-t? Szerintem inkább nagyon megkínozná.
2015. júl. 25. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaimenek félkézzel nincs esélye Brienne ellen, és sztem egy olyan embernek, akit a legjobb kardforgatónak tartottak, sokkal nagyobb megalázás és fájóbb veszíteni egy nő ellen, mintha megkínoznák.

Plusz pl. Brienne megfogadott egy dolgot Catnek is és Jaimenek is, így egy esetleges pérbaj által Cat megláthatná,h Brienne kihez hűséges.

2015. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet ezért mondatták vele a sorozatban, mikor Bronn kérdezte tőle, hogy hogyan szeretne meghalni. Ő pedig azt mondta, hogy ''a nő karjai közt akit szeretek''. Meg volt az a jelenet, mikor mutatták a Zafír szigetek-et. Ő pedig Brienne-re gondol. Ha azt vesszük alapul, hogy lesznek újra törvényenkívüliek a 6. évadba és Sansa elég sokat járkált csuklyába az 5. évadba...ő veszi át Kőszív szerepét szerintem, Brienne pedig kiköt nála Pod-al. Jaime-t meg tuti elzavarja Cersei amiért nem tudta megvédeni Myrcella-t. Ebből kifolyólag azt hiszi hogy Tommen-t se tudja.

Szal még simán összehozhatják a sorozatba is ezt a Brienne+Jaime találkát.

2015. júl. 26. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát abból már nem tudom mit fognak kihozni de eléggé elkurták főleg az 5 ik évadot szinte semmi köze igy már a könyvhöz nem hinném hogy az fog történnni amit irtál
2015. aug. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!