Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen regényt olvasnátok...

Ti milyen regényt olvasnátok szívesebben?

Figyelt kérdés

Olyat, amiben több rémtörténet szerepel (több mint 50) és mindegyik különböző, valamint irtó rémisztő és ezek max 10 minimum 3-5 oldalasak. Ráadásul a történetek mellet fut maga a regénynek az "igazi" sztorija, aminek a végén egy elég meglepő fordulat lesz. Vagy egy olyat, ami szintén egy rémisztő horror, ami elég nyomasztó és félelmetes, valamint sejtelmes és izgalmas. A végén egy fordulattal.


Ti nektek melyik keltené fel jobban az érdeklődéseteket?



2015. aug. 5. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Helo!


A masodik jellemzesenel voltakepp azokat soroltad fel amelyekkel - vagy legalbb egye-egyel - egy horrornak rendelkeznie kell hogy horrorkent emlitsük. Teat ez nem igazan valami plusz dolog inkabb nevezzük "elvarhato minimumnak".

Nem igen tudok elkepzelni egy olyan könyvet, am 300-500 oldalon psuztan mellektörtenetekkel foglalkozik... Inkabb novellasgyüjtemeny es külön egy könyv de egybe, hat nem hiszem, hogy üködne. Valamint, 3-5 oldal eseten, 2-3 münel meg elhiszem hogy ha tenyleg valami angyon ötletes van kitalava akkor "irto remisztö" lesz, de hogy 20x, 30x... megcsinalni, ilyen rövid tartalommal, hat... megint csak erös ketkedes fog el.


Szoval ha valasztani kell, inkabb a armadik lehetöseg.

2015. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, elirtam, inkabb a masodik lehetöseg.
2015. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom, eléggé úgy írtam le, hogy semmitmondón. :)

Késő van, elnézést.

Na kicsivel bővebben: Az első regény az ugyebár több mint 50 rémtörténetet foglal magába. Az ötlet az, hogy lesz egy öregember, akinek van egy boltja és aki oda betér az a sok érdekes, horrorisztikus tárgy megvétele mellet leülhet az öreggel egy kis asztalhoz, ahol ez a férfi pénzért, általa igaznak állított rémtörténeteket mesél el.


A második regény, az nagyjából annyi, hogy van egy újságíró, aki ellátogat egy kisvárosba, ahol egy sokak által elátkozottnak vélt bánya található. Ez a férfi egy szaftos téma miatt látogatott el ide. A bányában rengeteg rejtélyes eltűnés történt, valamint haláleset. Emellett egy furcsa, nyolc lábbal rendelkező emberszerű lényt véltek látni az ott lévő emberek. A történet során többször megjelenik ez a lény és az újságírót megpróbálja majd levadászni, aki ennek ellenére nem tágít, mivel rengeteg különös dolog fog tudomására jutni és érdekli, hogy mégis mi folyik ezen a helyen. Az utolsó fejezeteknél bemerészkedik a bányába, ahol a végső "csatája" lesz ezzel a lénnyel.


Dióhéjban ennyi lenne. Azért tettem fel a kérdést, mivel nem tudok dönteni a kettő között, mivel első regény lesz és nem tudom, melyiket válasszam. Úgyhogy amelyikre nagyobb igény van. :)

2015. aug. 5. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Úúú nekem az első sokkal jobban tetszik :D
2015. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. :)
2015. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!