Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Azzal a kérdéssel fordulnék...

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy milyen reakcióra számítanátok lent leírt esetben? Egy fanfictiont írok és elakadtam ennél a résznél :/ (Lehet hogy nem jó kategóriába soroltam a kérdésemet . _. )

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó hogy az egyik karakterem, a lány megölt egy férfit, (a másik karakterem apja), de nem tudták ezt, mégis összejöttek. Aztán valahogy mégis kiderül, ki volt a srác apjának gyilkosa... és... igen. Innen fogalmam sincs, hogy mit tudnék reakciónak írni. Aki tud, légyszi segítsen :)

2015. aug. 15. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Képzeld magad a helyzetbe... te mit tennél ha megtudnád, hogy a szerelmed megölte az apádat. Nyilván kiakadnál.

Amúgy megkérdezhetem milyen fanfic? :)

2015. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint kirohannék a világból. Szerintem totál elképzelhető lenne az, hogy kiszeret a lányból.
2015. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez mondjunk attól is függ, hogy hány évesek, milyen a személyiségük. Miért ölte meg a lány a férfit?

Valószínűleg mindenképpen kiakadna, de nem mindegy milyen mértékben.

Ha mondjuk azért ölte meg, mert a hapsi rátámadt, vagy meg akarta erőszakolni, vagy más a lány ért támadás... akkor a srác kiakad, de nem menthetetlen a helyzet. Ha nem, akkor valószínűleg tényleg váló ok.

2015. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mennyire ismeritek az animéket, ez konkrétan a Tokyo Ghoul világában játszódik két karakteremmel.

Aki nem ismeri, annyi a lényege, hogy a ghouloknak muszáj emberhúst ennie a túléléshez, semmi mást nem tudnak megemészteni (kicsit morbid,tudom..)

Vannak olyan emberek, akik vadásznak a ghoulokra, a Galambok, Gerlék, ki hogy ismeri. Miven a csaj egy ghoul, apuka meg egy vadász, véletlenül összefutnak, és hát a lány kerül ki győztesként.

2015. aug. 15. 23:52
 5/8 A kérdező kommentje:

Mind a ketten 20-21 körüliek, és fickókám támadott a lányra.

Egyébként pont ezen ok miatt, a túlélési ösztön miatt szeretném, ha a végére csak együtt maradnának :D

Még nem tudom hogy, de hát valamit csak ki kéne találnom :c

2015. aug. 15. 23:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem láttam az animét, viszont nekem így furcsa.

Ha az apja egy vadász volt a srácnak, akkor gondolom neki is tudnia kell ezekről a dolgokról és nem hiszem, hogy megemészthető lenne az, hogy a szerelme befalta az apját.

Reális esetben ezen a srác nem lépne túl. Ez feldolgozhatatlan -szerintem.

2015. aug. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerem nagyjából a Tokyo Ghoul világát, bár sose voltam jó az ilyenekben...

Tehát, ha jól vágom, a csajnak muszáj volt megölnie, különben ő hal meg. Ez kicsit mentesítő körülmény, de ha reális akarsz maradni, akkor azt írod, hogy a srác otthagyja a csajt. Szerintem a család ilyen korban fontosabb (még), mint egy szerető. Ráadásul ez egy olyan tragédia, ami mindenkit totál összetörne.

2015. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jól éreztem én hogy ez veszett ügy :( Csak megerősítésre volt szükségem :D

Hát mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát ^^

2015. aug. 16. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!