Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó ifjúsági regényt? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Ami nagyon fontos nálam, az hogy a történetnek reális alapja legyen. Ódzkodom mindentől, ami paranormális vagy amiben kitalált teremtmények vannak (vámpírok, vérfarkasok és társaik).

Ennyi minden, ami számít, azt hiszem. Lehet sorozat is akár.


Az a baj, hogy már rengeteg könyvet olvastam, de azért bízom benne, hátha tudtok valami újat mondani. Előre is köszönöm!


Ja, amit kihagytam, az az, hogy 18 éves lány vagyok, szóval azért nem egy gyereksztori kell, azt is kedvelem, ha részletesebben van szó a könyvben a szexualitásról, és nem pedig csak utalgatások vannak benne vagy csak megemlítés.



2015. aug. 26. 20:02
 1/4 meeko2422 válasza:

Tudom,hogy a csapból is ez folyik mostanság,de a Paper towns jó könyv,legalábbis nekem tetszik.

Ajánlanám még a Gyönyörű sorscsapást,Veszedelmes sorscsapást és ami nekem még nagyon tetszett,bár nem ifjúsági, A sivatag virága :) remélem segítettem.

2015. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Tükörlelkek könyvben az egyik lány is pont 18 éves, és hát van benne utalás a szexre, mégis ifjúsági. De nem ilyen vámpíros meg alkonyatos, teljesen hétköznapi törnénet...
2015. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezeket még pont nem olvastam! :) Ha esetleg még ezután felfedeztek valami jó könyvet, amiben nincsenek vámpírok és társaik, akkor örülnék, ha megosztanátok velem is! :)
2015. aug. 29. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Simone Elkeles : Tökéletes Kémia
2015. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!