Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kedves emberek akik olvasták...

Kedves emberek akik olvasták az Útvesztő trilógiát és látták a Tűzpróbát filmben! Megmondanátok nekem, hogy mi a fene volt ez?!

Figyelt kérdés
Én olvastam mindet és most láttam a moziban és nagyon ki vagyok akadva

2015. szept. 17. 21:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocs előző vagyok. Hiteleset akartam írni... :D
2015. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Velem is ugyanez a helyzet, imádom a színészt is, és nagyon sokat sírtam amikor olvastam, de akkor is meg kell jalnia a filmben, ráadásul pont úgy, mint a könyvben. Igazából ezek után már nem is érdekel, hogy hogyan cseszik ez a Halálkúrát, csak ez legyen úgy, mint a könyvben.
2015. okt. 1. 05:38
 13/17 anonim ***** válasza:
Szegény srác xD "Neked meg kell halnod!" xD Szólottak a rajongók xD "Szeretünk, de... meg kell halnod, ez van." XD
2015. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg sokkal jobb lenne ha a filmben nem halna meg. Nekem ő volt a legszimpibb szereplő, és hogy pont ő haljon ilyen nagyon-nagyon durva halált, és ráadásul filmben nézzem végig, nekem sok.

Ha már úgyis annyira eltérnek a filmben a könyvtől, ezt jó lenne megváltoztatni... valószínűleg meg is fogják.

2015. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért más mint a film mint a könyv mert a könyvben bármi le lehet írni. De filmben nem biztos hogy azt meg lehet valósítani.
2015. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Beka007 válasza:
Nemrég kezdtem el az egész Útvesztő-sorozatot olvasni, és miután az 1. részt kiolvastam, na mondom, de jóó, a filmben a kedvenc színészem alakítja a főszereplőt, tök szuper lesz , meg minden, marhára a könyvet vártam amikor elkezdtem. Emiatt nem tudtam élvezni. Aggasztott, hogy még a VÉGE sem ugyanaz, mint a könyvnek. A másodikat is elolvastam, aztán nemrég megnéztük. Akkor már eleve úgy mentem el, hogy hallottam, semmi köze a könyvhöz, várható is volt. Amikor bent ültem, magamban kántáltam "Vonatkoztass el a könyvtől... Vonatkoztass el a könyvtől...". Azt hittem nem fog sikerülni, de úgy néztem, mintha a könyvet nem is olvastam volna, vagy mintha nem is annak a könyvnek az adaptációját olvastam volna (Bár lehet rátett az, hogy míg miután az 1. részt elolvastam, rögtön megnéztem, itt meg azért egy hónap eltérés volt)c: Eltudtam vonatkoztatni, és így szerintem fantasztikus volt:) Aztán a végén, amikor átgondoltam, hogy akkor könyvben ez, meg az, filmben meg ez, meg az, akkor viszont szörnyülködtem egy sort, de tudtam élvezni a filmet premierplánban a kedvenc színészemmel c: ♥ El kell vonatkoztatni, ez a lényeg. A válasz meg arra, hogy mi a fene volt ez; egy könyvadaptáció. Egy könyvadaptációként nézve BORZALMAS film. Amúgy meg egy iszonyatosan jó film c: ♥
2015. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én úgy láttam, hogy előtte olvastam a könyvet, így voltak részek (bőven) amik megleptek.... De úgy 5-10 perc elteltével megpróbáltam olyan szemmel nézni, mintha olyan filmet néznék, aminek csekély kis köze van a könyvhöz, de nem a könyvből készült film. És meg kell mondjam, sikerült így néznem, és így a kedvencem lett, egyszerűen nagyon imádom^^ :)
2016. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!