Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan lehet könyvírással...

Hogyan lehet könyvírással pénzt keresni? Mik a lépései?

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Két lehetőség van arra, hogy pénzt keress vele:


Írsz egy könyvet, ami annyira jó, hogy kaidja egy kiadó, jól fogy, sikeres.

Magánkaidással kaidod a köynved, sikeres, jól fogy, kersel vele.


Mi kell ehhez? Baromi angy szerencse, és egy legalább jó könyv.


Mi az egyik elgjobb lehetőség, főleg egy kezdőnek? Megírja a művet, fleteszi a netre, és léynegesen olcsóbban árulja, mintha ki lenen nyomtava. Angol nyelvű munkákkal jól működik. Magyarul nagyon necces.

2015. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ami azt illeti kitaláltam egy fantasy világot amiről több mint 1.300 oldalt írtam már.A harmadik könyvemet is közel félig megírtam már.És hosszú-hosszú sorozatot tervezek belőle amíg csak tudok írni.

2015. okt. 2. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Az olvasók szeretik, ha van eleje, közepe és vége is valaminek. Ha keresett a világ, és minden olvasód követel még egy regényt, meg még egyet, van értelme addig foglalkozni vele, amíg csak élsz, de ha senki sem látta, maximum trilógiában gondolkodj az elején, vagy önálló regényben. Vannak sikeres sorozatok, az epikus fantasy nagyja pont erről szól, de még nem vagy Salvatore vagy Nemes István.

(Egyébként ha reklámozni akarod magad, a netes megjelenéseidet is formázd, plusz ügyelj a helyesírásra, központozásra. Apróság, de sokat számít, ha még nincsenek olvasóid.)

2015. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2015. okt. 2. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Pénzkeresés céljából nem éppen egy okos dolog, mert könnyen hoppon maradhatsz. Illetve, azt tapasztaltam, hogy a pénzhajhászó írók könyvei minőségben gyengébbek az átlagnál is.


De kívánom, hogy ne legyen így.

2015. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1300 oldal?

Hopp akkor te vagy valaki.

Én azt javaslom tedd fel sorozatban egy blogban. mindig csak kisebb részeket. Aztán ha majd jönnek az olvasók majd meglátod hogy fogadják. És ha jól akkor lehet gondolkozni egy könyvkiadón.

Nagyon becsapósak ám, főleg ha kezdő íróval van dolguk.

2015. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a könyvvel? Megjelent azóta?
2020. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!