Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A kiadó két hónapon belül...

A kiadó két hónapon belül kiad két könyvemet? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Krimi trilógiát írok,kettő teljesen kész,a harmadik félig.Az lenne a kérdésem,hogy az első már bent van két helyen is,amelyik előbb kéri azzal randizok ugye.Már beszéltem mindkét főszerksztővel,ígérték nekem hogy szólnak ha kell nekik,ha nem,tehát nem fogok hiába várni.A lényeg az,hogy ha kiadják az elsőt(Az első 200 könyvet én fizetem,ezt tudom) akkor mennyi időn belül adhatom nekik oda a másodikat?Hogy megy ez?

2015. okt. 10. 16:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az olvasók csak örülnek ha nem epednek fél évet a második kötetért nem?
2015. okt. 10. 16:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz először olvasókra lesz szükséged.
2015. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom,arra gondoltam mellé hogy szeretik is,tehát gyorsan elkel az első párszáz darab,ez alap.
2015. okt. 10. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Akár egyszerre is kihozhatod, mivel láthatóan a tied a marketing. De szerintem szerencsésebb lenne, ha a témában elolvasnál legalább pár könyvet, hogy ne legyen túl nagy a ráfizetés a hirtelen öröm miatt.

Egyébként ha biztosan tudod, hogy fix 200 példányt kell neked fizetned, akkor először azt add el, és csak utána gondolkozz a következő kötet kiadatásán. Ha ez max három év alatt elmegy, akkor jöhet a következő. Sikeresebb, ha egy év alatt megy ki az összes, és nem ismerősnek/családnak. Érdemes lenne háromszáz-ötszáz példányra gyúrnod egy év alatt, zsánerirodalomban idehaza ez már jó fogyásnak számít, és mutatja, hogy van igény a folytatásra. Én a helyedben csak ekkor vágnék bele a következő kötet kiadatásába, de a te pénzed, azt csinálsz vele, amit akarsz.

2015. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Mivel magánkiadásról van szó, én először az első részt próbálnám eladni, aztán ha az fogy, utána fektetnék pénzt a másodikba.

Nagyon nehéz ám ismeretlenként másoknak eladni egy könyvet kiadói háttér nélkül.

Egy módszer lehet, hogy ingyen vagy nagyon olcsón adod az első részt, és ha tényleg jó, akkor megveszik a folytatást is.


Ja, egyébként szerintem a magánkiadónak teljesen mindegy, kinyomtatja, amikor te akarod.


Miről szól a regényed egyébként?

2015. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Picit el vagy tévedve.

Itt magánkiadásról van szó, vagyis nem a kiadó(?) adja ki a könyved, hanem Te magad.

2015. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!