Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen címet adnátok ennek...

Ti milyen címet adnátok ennek a könyvnek?

Figyelt kérdés
Irok 1 könyvet wattpadra de nem tudom milyen címet adjak neki. A történet lényege az h van 2 nép és van 1 gyerek aki se ide se oda nem tartozik és az ő feladata h kibékítse a 2 népet

2015. okt. 11. 18:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem h a 2 nép évszázadok óta harcba van egymással
2015. okt. 11. 18:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk pl XY története, legendája, Családok harca, Az XY és Z Népek viszálya, Győzelem, Nehézkes győzelem, Legyen szent a Béke, Béketeremtés mesterfokon, A száműzött XY, Két nép- egy család- egy cél, Óriási/ Isteni küldetés, Békét mindenáron,
2015. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*v Hovatartozás,Összetartozás,Lépések egymás felé
2015. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Cím: A mérleg nyelve


Magyarázata: a két nép a mérleg két oldala, egyensúlyba-kapcsolatba hozójuk pedig kettejük között helyezkedik el, ő pedig a főhős. Ez jutott eszembe a fennálló helyzet kapcsán.:)

2015. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már elneveztem a sziget nevét kapta A Hollósziget lett de köszi az ötleteket
2015. okt. 11. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok:


Bíztam benne, hogy nem az én ötletem lesz a nyerő, mert enyhén szólva nem egy kalandos fantáziatörténet címének való, másféléhez esetleg elmenne. Kívülállóként nem ismerem az elképzelésedet a történetedről és a szereplőkről, úgyhogy az a szerencsés eset, ha az író maga adja címét a művének. Amit írtál, egészen jól cseng, így hát hajrá, induljon vagy haladjon a történet! Sikert kívánok hozzá!:)

2015. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!