Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti mit szóltok a Bexi sorozat...

Ti mit szóltok a Bexi sorozat 3. részéhez?

Figyelt kérdés
Èn speciel nagyon kiakadtam azon ami majd a 4.könyvben lesz. Mi az hogy 18 óráig járnak? Egyáltalán mièrt szakítanak? Pedig csak most jöttek össsze, erre tessèk. Mièrt kell ennyi.ideig húzni hogy vègre tènyleg egy rendes kapcsolatuk legyen!?:D. Ti mit gondoltok, mi miatt szakíthattak?

2015. nov. 1. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, bár meg nem olvastam végig...
2015. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem Geri eléggé közrejátszhatott a szakításukban... lehet hogy Márk bekattant, vagy Bekinek lett elege valamiből.

Evelin mondatából arra következtetek hogy el bírta viselni Márkot 18 óráig. Vagy hogy ő az első aki ennyi ideig együtt volt vele. Az a baj hogy kétértelmű az előzetes :/ . Na meg azt nem értem, hogy miért nem lett duett az illúzió. Ez egy kicsit zavaros lett bocsi :D

2015. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
értem én:D amúgy, igen, lehet benne valami. a duettet én sem értem semennyire. de először olyan furi volt, hogy Márk így egyből megindult hogy szétverje Gerit. és eddig Márk nem volt ez a hirtelen haragú, bunyózós. épp ezért úgy meglepődtem hogy most ennyire kiakadt
2015. nov. 5. 19:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem lett duett, mert ugye Márk leütötte Gerit, és a szerződése ezt tiltja, szóval valami lesz ott. :D

Én imádom a Bexi sorozatot, és az Illúzió nagyon jól sikerült, eddig ez a kedvenc részem a sorozatból. Amúgy, én azt nem értem a végén, hogy "Részlet Nagy Márk Hullócsillag című könyvéből." Lehet én vagyok buta hozzá, de esküszöm, nem értem. :D

2015. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Úúú nekem nagyon tetszett! Majd megőrülök attól, hogy mikor jön ki már végre a folytatása.

:)

2015. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Èn se. Nem birom kivárni. Addig mèg elolvasom ötször az egèsz sorozatot:D

Amúgy igeen, èn is ott a szerzősèsre gondoltam hogy azèrt

2015. nov. 7. 00:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Én még nem olvastam a 3. részt. Valaki nem tudná átküldeni?
2015. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
sehol sincs meg pdf-ben
2015. nov. 18. 18:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, én is kerestem, de nem találtam. :(:(
2015. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 békésy9 válasza:
Én kiakadtam hogy már megint bekevert a végén Geri és valószínűleg szerintem ezért szakít Márk és Beka. Ebből következtetve ezért nem lesz közös a duett. Lehet csak Beka énekli a végén vagy én nem tudom. De már izgatott vagyok az új rész miatt.:)
2015. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!