Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A kötelező olvasmányokkal...

A kötelező olvasmányokkal csak szerintem veszik el a gyerek/kamasz kedvét az olvasástól?

Figyelt kérdés
Nem értem,hogy a mai fiataloknal miért kell 17-1800as regényeket olvasni,mikor akkoriban teljesen más szóhasználat,stílus,viselkedés volt jellemző.Miért nem lehet kortárs írók műveit feladni? Én szeretek olvasni,a háziolvasmányokat is általában elolvasom,de eddig csak 1 tetszett:A Pál utcai fiúk.Miért nem olvashat a diák olyan könyvet ami érdekli is őt?

2015. nov. 2. 22:40
1 2
 11/12 Avrilfoorever válasza:

Szerintem is megutáltatja az olvasást! Nekem a Pál utcai-ig tetszettek, de utána már annyira nem. Az Egri Csillagok nyelvezete nekem nagyon nehéz volt. A kőszívű egyáltalán nem jött be. Végére se értem, mert bealudtam rajta. ( Színötös tanuló vagyok, és most kezdtem egy hatosztályos gimnáziumot)Átrágtam rajtuk magam, de szerintem le kéne őket cserélni!!! Leiner Laura könyvei szerintem, inkább nekünk való!


12/L

2015. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Passz, hogy miért, de én is utáltam a kötelezőket. Egyszerűen a gyerekek , tinik nem egyformák, nem érdekli mindegyiket ugyanaz. Engem iszonyúan untattak a kötelező olvasmányok. Sokkal szívesebben olvastam volna olyasmi ami érdekel. Stephen King-et, és a többi kedvencemet.
2015. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!