Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Irjatok legyszives jo ifjusagi...

Irjatok legyszives jo ifjusagi konyveket (? )

Figyelt kérdés
Lanyomnak karacsonyra azt veszek.14eves es eddig a babelt,szent johanna gimit,kestelt,tokeletes kemiat es hasonlokat olvasott. Tudnatok hasonlo tini konyveket irni? Koszi

2015. nov. 12. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Cassandra Clare: Pokoli szerkezetek és Végzet ereklyéi sorozatok

Meg Cabot bármelyik könyve (Az én személyes kedvencem a Locsifecsi királynő, de az Airheadet is nagyon ajánlom)

Holly Smale: Geek girl

Catherine Jinks: Nina és az anonim vámpírok klubja

Melissa Landers: Elidegenítve

Gayle Forman: Ha maradnék és Hová tűntél?

Stephanie Perkins: Anna és a francia csók valamint Lola és a szomszéd srác

Jessica Park: Flat out love

Kody Keplinger: The DUFF

Julie Kagawa: Vastündérek

Stephen Chbosky: Egy különc srác feljegyzései (Ennek kötelezőnek kéne lennie.)

Stephenie Meyer: Twilight saga és A burok

Jamie McGuire: Gyönyörű sorscsapás, Veszedelmes sorscsapás és Gyönyörű esküvő

Kiera Kass: A párválasztó

Veronica Roth: A beavatott

James Dashner: Az útvesztő

Jane Austin valamint a Brontë nővérek könyvei (Nekem a Büszkeség és balítélet a kedvencem)

JRR Tolkien: A gyűrűk ura (Bár ehhez nem mindenkinek van türelme, szóval lehet mégse a legjobb választás)

JK Rowling: Harry Potter sorozat

Rick Riordan: Percy Jackson és az olimposziak valamint Az Olimposz hősei sorozatok

Neil Gaiman: Csillagpor és Sosehol (a többi könyvét, amit olvastam, nem biztos, hogy ajánlanám 14 évesnek, de végülis lehet próbálkozni.)

Ha nagyon ragaszkodik az SzJG vonalhoz, akkor Maros Edit Hűvösvölgyi suliját érdemes olvasnia, bár véleményem szerint semmi értelmesre nem számíthatunk ettől a sorozattól, de van akinek tetszik.

Azt hiszem ennyi, de persze ezek csak az én kedvenceim. :) 17/l

2015. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Hogyan éljük túl az első csókot?

Hogyan éljük túl az első csalódást?

Hogyan éljük túl önmagunkat?

Hogyan éljük túl a mosolyszünetet?

Ez egy sorozat. Ha jól tudom, pont ilyen sorrendben van. Ne ijedj meg, a címmel ellentétben nem depis könyvek, csajos romantikus. Én nagyon szerettem, még 17 évesen is elolvastam megint. :D

2015. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bármelyik LOL könyv (Segítség Youtube-sztár lettem, Rocksztárt kaptam karácsonyra, Menő-riadó Kambodzsában, Szívzűr terápia strébereknek, Cinder és Ella...)

Én imádtam őket.

2015. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Ajándéknak szerintem első osztályú.

2017. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!