Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit jelent számotokra egy jó...

Mit jelent számotokra egy jó könyv? "Kutatásban" kérem a segítségeteket.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Netes írónak vallom magam.(Igaz még csak közel 1200 aktív olvasóval rendelkezem)

Három könyvet írtam már, és készül a negyedik.

Ötleteim sajátok, de mindig szívesen meghallgattam mások véleményét, volt már olyan hogy valamelyik annyira megtetszett, hogy beleírtam egy könyvembe.


Sajnos az adott könyvem mindig erősen egy rétegre korlátozódik, és ezen szeretnék javítani.


Amiben kérném a segítségeteket:

Arra kérlek titeket, hogy írjatok nekem pár mondatos összefoglalót 1-1 kedvenc könyvetekről. Főként a fő cselekményszálak érdekelnek (miről szólt, esetleg váratlan fordulatok.) Nem kérek kisregényt, és lehet jobb lenne ha üzenetben kapnék választ a kérdésemre így elkerülve a SPOILER veszélyt. :)


Érdekel, hogy egy-egy embert mi fog meg egy könyvben.

Lényeg, hogy külömböző életkorú, nemű emberek válaszát várom.


Félreértések elkerülése érdekében:

Nem azt kérem tőletek, hogy ötletet adjatok könyvíráshoz. Ezt fel lehet fogni egy kutatómunkának is, hiszen minden ember más és más, mindenkinek más jön be. :)


22F



2015. dec. 20. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A baj ezzel az, kedves íróember, hogy egy könyv nem csupán a sztorijától és a váratlan fordulatoktól jó. Természetesen fontos eleme, de éppoly fontos a technika is, ahogy az adott könyv meg van írva.
2015. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Erről nem kell felvilágosítás, mert tisztában vagyok vele.

Van saját stílusom, tudom hogyan írjak meg egy könyvet, ezért sem kérdeztem erre rá.

A kérdés még mindig adott, kaptam is 1-2 üzenetet de még mindig várok! :)

2015. dec. 20. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!