Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Librivel kapcsolatban valakine...

Librivel kapcsolatban valakinek tapasztalata? Mit jelent a "bolti készleten"?

Figyelt kérdés
ha ezt írják, akkor azonnal átvehető helyben? csak mert rendeltem órákkal ezelőtt könyvet, és nem jeleztek még vissza, csak azt írták hogy mielőtt befárad mindenképp várja meg hogy a bolt visszajelezzen. vagy ennyi idő alatt még nem dolgozták fel, de azonnal átvehető lesz?

2015. dec. 21. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kell várni az email-t, hogy átvehető.
2015. dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A bolti készleten azt jelenti, hogy van náluk olyan példány. Ergo nem kell várni arra, hogy megrendeljék.

Azonban ha azt írja, hogy meg kell várni a tuti visszajelzést, akkor értelem szerűen vársz.

2015. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm, csak már nagy parában vagyok, mert karácsonyra lesz :) napokig kerestem a megfelelő könyvet mire ma végre rátaláltam, picit izgulok, hogy mindenképp meglegyen csütörtökig :)
2015. dec. 21. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!