Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szoktam verseket írni, és nem...

Szoktam verseket írni, és nem tudom, hogy érdemes-e folytatni. Érdemes?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy foglalkozzak-e ilyesmivel továbbra is.

Miért nem


Csekély érdem,

Földi létem

Szépen kérlek,

Nézd el értem.


Hideg télen,

Fáztam régen Érzem végem,

Közönyt érzek.


Ha rám nézel,

Szép az élet

Ennyit érek;

Életem rémes.


Csillagok fénye,

Az eget nézem. Szívem félben,

Szeress végre!


Érted élek

Téged védlek

Miért nem érted

Tiéd szívem!



2015. dec. 25. 10:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi! Az a két sor igazából a mellette lévő után van, vagyis mindkettő egy harmadik sor
2015. dec. 25. 10:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rajtad múlik. Ha szeretsz irni akkor irj de ha nem akkor ne tedd. Ha már érzed hogy nincs benne örömös akkor ne irj de ha leirod az érzéseid és jobban érzed magad tőle az jo és nem feltétlenül kell mindenkinek megmondani.Lehet hogy nekik nem tetszik de nekik semi közük hozzá.Ezért ha valaki azt mondja hogy ne irj ne halgass rá.
2015. dec. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a vers elég kezdő. A legtöbb sor két-három szavas.

Viszont ha örömöd leled a versírásban hát csak rajta, de manapság az embereket nem érdeklik a versek, szóval ha azt tervezgeted, hogy kiadatod, vagy blogot csinálsz, akkor nem sok értelme van.


Tehát ha magadnak írod oké, én is szoktam néha-néha verset írni, mert jó formája az érzelmeim kifejezésének. Azt azonban el kell ismerni, hogy a versírásnak nincs jövője publikumi szinten.

2015. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva szerintem ez nagyon döcögős...nem kellett volna így elkülöníteni a sorokat...úgy értem:

"Csekély érdem földi létem,

szépen kérlek nézd el nékem.

Hideg télen fáztam régen

Érzem vége közönyt érzek"

Érted? felesleges csak azért tagolni hogy úgy tűnjön hogy sok versszakból áll.

De egyébként szerintem mindenkinek meg kell találnia az amit örömmel,szenvedéllyel csinál és segíti őt az önmegvalósításban és érzelemkifejezésben.

Ha neked az írás az akkor folytasd és előbb-utóbb sokkal jobbak lesznek majd a verseid. :)

Remélem segítettem valamit.

2015. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Amikor ezt írtam a kétszavas sorok szándékosak voltam.

Köszönöm a véleményetek!

2015. dec. 25. 15:04
 6/9 A kérdező kommentje:

Amikor ezt írtam a kétszavas sorok szándékosak voltak.

Köszönöm a véleményetek!

2015. dec. 25. 15:05
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Jó lesz! Írj nagyon-nagyon sokat és alakulni fog! Én is sokat írok...sokat fikáznak, de nem érdekel nekem tetszik és ez a lényeg!
2015. dec. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden vers szép a maga módján. Mindegyik tele van gyönyörű vagy kevésbé gyönyörű érzelmekkel. A lényeg az hogy szívből írj. Érezd át amit alkottál! Ne azért írj le valamit mert jól hangzik! Gondold is úgy! Ne érdekeljen a többiek véleménye! Szeresd amit írtál és az meghálálja. :)
2015. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gyémántlány ***** válasza:
Ha szereted csinálni, élvezed, ki tudod vele fejezni az érzelmeidet, akkor persze, hogy érdemes. Ez az egész lényege. Azért csinálni bármit is, hogy később másoknak tetsszen, nem igazán kifizetődő, ugyanis nem tudsz olyat írni, ami egytől-egyik mindenki tetszését elnyeri majd. Magadnak írj, és amíg magadnak örömöt okozol vele, addig jó úton haladsz.
2015. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!