Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem tudok olvasni, csak...

Miért nem tudok olvasni, csak Móricz Zsigmondot? 17F illetve ha ez tetszik nekem, akkor tudtok olyat ami lehet, hogy még tetszhet nekem?

Figyelt kérdés

Több könyvbe is belekezdtem de 20-30 oldalig jutottam csak. Én szeretem a történelmet, a háborut, a sci-fit, a fantasyt. Mindegyik féle könyvet elkezdtem olvasni(kivéve a fantasyt) gondolván:

Háboru, tortenelem, szerelem, ismert konyv, tuti elolvasom! De nem, hiaba erdekelt a tema, nem jutottam sokaig.

Ránéztem legelõször a Légy jó mindhaláligra és ezt gondoltam:

Ez tiszta unalmas... Kisfiu egy iskolaban... Nagy ugy, velem is megtortent...


De aztan ugy ram ragadt hogy szinte sose tettem le

A novellai is tetszenek nekem.

Mit kéne olvasnom? Vagy hogyan?



2016. jan. 22. 23:20
 1/1 anonim válasza:
Nagyon hasonlítunk ezen a téren! Jól ismerem ezt azt érzést mikor folyton az nézegeted hány oldal van hátra még a fejezetből amit épp olvasol. Az nagyon jó ha találtál olyan könyvet ami tetszik, sok motivációt ad. Egyébként szinte az összes könyv olyan hogy az eleje a legunalmasabb. Nekem A Robinson Crusoe naggggyon tetszett, az eleje dögunalmas, de aztán nagyon jó. Van egy tippem hogy könnyebb legyen belejönni: A youtube-on vagy szerintem más oldalakon is vannak ezek a hangoskönyvek. Nekem nagyon sokat segítettek, közbe követtem néha könyvbe a szöveget, ha túl lassan mondta az emberke akkor felgyorsítottam, mert nem tudom tudod-e, de youtube-on szerencsére azt is lehet. Segít, mert nem a saját lassú fájdalmas tempóddal mész, hanem hallgatod, és közbe csinálhatsz olyan tevékenységet ( pl. rajzolás ) ami nem igényel különösebb odafigyelést.
2016. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!