Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit jelent az, hogy vörös...

Mit jelent az, hogy vörös pöttyös könyv?

Figyelt kérdés

Már sokszor láttam ezt így leírva, neg hallottam is róla, de fogalmam sincs mi az :D valaki valahogy konkrétan leírná?

Köszönöm :)



2016. márc. 6. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan olyan könyv, ami vörös pöttyel van jelölve.


[link]


Pl itt ahogy látod ezen a borítón. Ők a vörös pöttyös könyvek. Ifjúsági könyvek.

2016. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12-16 korosztálynak szóló könyvek :)
2016. márc. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Tini lányoknak szóló könyvek, pl. Alkonyat, Luxen, Végzet ereklyéi...
2016. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan könyvek, amikben az átlagos tinilány mindenféle fantasztikus kalandokba bonyolódik egy érzelmileg sérült, zárkózott fiú oldalán, aki később csak neki megnyílik, és együtt megoldanak mindent.


Kb. az összesnek ez a sztorija. :D

2016. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Legtöbbször irodalmilag értékelhetetlen könyveket takarnak, amik csak kis csajoknak szólnak. Tisztelet a kivételnek.
2016. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Egy könyv kategória, illetve "sorozat"(a részei nem függenek össze)amibe jellemzően tiniregények tartoznak olyasmi tartalommal, amit fentebb már írtak. Általában lányoknak szóló romantikus történetek valamilyen természetfeletti tartalommal. Szerintem vannak köztük jók, ha valaki fogékony az ilyesmire, csak körültekintően kell válogatni.
2016. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vörös pöttyös könyvek terén én is csak az Alkonyat sorozatot tudnám mondani.. régen szerettem őket, de mostanában más típusú könyvek foglalnak le.. :D Szerintem nem rosszak, és nem feltétlenül csak tinilányoknak szólnak a könyvek, az idősebb korosztályt is leköthetik. Ez már csak attól függ, milyen könyveket szeretsz. :)
2016. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ahaa. Értem :D

Köszönöm !! :)

2016. márc. 7. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!