Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresek egy könyvet. Álmosköny...

Keresek egy könyvet. Álmoskönyv. Nag álmoskönyv volt a címe, legalábbis nagyon úgy emlékszem. Ki a szerző és/vagy hol tundám megvenni?

Figyelt kérdés
5+ éve vettem egy Sparban de már nincs meg, ki az író. Vastagságra egy fél Magyar Értelmező Kéziszótár és sötétkék borítója volt világoskék ábrával (azthiszem egy áttetsző emberi fej) és fehéren volt rajta a cím. Akinek megvan/volt az segítsen! Köszi!☺

2016. márc. 26. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem Krúdy Gyula..az az álmoskönyv nekem nem jön be egyáltalán.. Meg ez nem is úgy néz ki, ahogy leírtam..
2016. márc. 27. 11:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy hogy néz ki és azt is, hogy akinek megvan vagy volt, az írjon..ezzel most mit követtem el? Nem azt mondtam, hogy semelyik másik nem jó, hanem hogy tudni szeretném, melyik ez, ezt keresem. Ennyire érthetetlenül fogalmaztam volna? 😕
2016. márc. 27. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!