Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismertek olyan könyveket,...

Ismertek olyan könyveket, amik megfelelnek az alábbi "kritériumoknak"? Több lent.

Figyelt kérdés

Olyan könyveket keresek, amik alapvetően a fantasy/akció/kalandregény/háborús regény kategóriába tartoznak, és fontos szerep jut benne az (NEM SLASH) apa-fia kapcsolatnak. Gondolok itt például arra, hogy együtt csatáznak, kitartanak egymás mellett, stb. Romantika lehetőleg minél kevesebb legyen, mert azt eléggé utálom. Ha lehet, a történet vagy a jövőben, vagy az 1900-as években játszódjon, esetleg az ókori világban.

14/L



2016. máj. 12. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Cormac McCarthy: Az út
2016. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

attól függ, melyik a fontosabb neked, mert olyat találni ami mindegyiknek megegyezik az nehéz (én legalábbis nem ismerik ilyet)

Bugyló Gergelytől az Oni: Szürkevért tudom ajánlani. a történet három testvérről szól, akiknek az apjuk eltűnt, és akitől örököltek bizonyos természettfeletti erőket. inkább akció van benne, mint szerelemi szál, de az is van benne.

igazából keress rá, hogy vannak-e ilyen könyvek. bár őszintén szólva angolul érdemesebb, mert ott szinte mindent meg lehet találni, magyarul meg limitáltak a lehetőségek

2016. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csecse5 válasza:
Szerintem tetszene neked: Christopher Paolini: Öröksés sorozat: Eragon, Elsőszülött, Brisingr, Örökség
2016. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Percy Jackson és az olimposziak sorozat valami ilyesmi
2016. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat, mindegyikre ment a zöld pacsi, és a könyveknek is mind utánanézek. A Percy Jackson - könyveket és az Eragont már olvastam :)
2016. máj. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!