Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megjelent a fantasy regényem!...

Megjelent a fantasy regényem! Egy évet vártam rá de szerzői kiadásban sikerült. Még néhány dologban kérhetem a segítségeteket?

Figyelt kérdés

Most tudtam összegyűjteni rá a pénzt és egyszerűen még mindig nem hiszem el.Már jó ideje megvannak,csak eddig nem fértem hozzá a gyk-s fiókomhoz.A kérdés,mint szerzői kiadásban megjelent művet hogyan tudnám értékesíteni?Én intézem neki a szállítást,én szabok árat,csomagolást intézem,feladást,mindent?


Köszi



2016. máj. 24. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tudtommal igen. A nyomda csak a nyomtatást vállalja, minden más a te feladatod. Mondjuk én nem értek hozzá, lehet, hogy nem jól tudom.
2016. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A kiadóval kötött szerződésben benne van, mit vállalnak, olvasd el, a legrosszabb esetben hívd fel őket és kérdezz rá. Általában csak a nyomdai előállítást csinálják, esetleg ebook készítését vagy a honlapjukon való közzétételt, de lehet, hogy más hálózatokba is eljuttatják, pl. Libri. Ezt tőlük kell megkérdezned. A hagyományos értelemben vett marketinget viszont neked kell csinálnod, Facebookon, egyéb helyeken, moly.hu-n, barátokon keresztül és ahol csak lehetséges. Egy kiadót ismerek, ott te szabod meg az árat, de azt vedd figyelembe, hogy egy kis példányszámban előállított könyv sokkal drágább, mint egy olyan, amiből egyszerre legyártanak ötezer darabot.
2016. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!