Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastátok/olvasnátok Baróthy...

Olvastátok/olvasnátok Baróthy Bori könyveit?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor szerintetek megéri elolvasni? Ha jól láttam kettő könyve jelent meg, a harmadik nemsokára. Nem épülnek túlzottan ugyanarra a sémára.

Nekem valahogy a leírásokból az jött le, hogy van mindig egy rosszfiú, azt pedig a lány megjavítja, de amúgy jónak tűnnek a sztorik.


2016. jún. 7. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Te vagy ez a kislány, vagy fizetett, hogy reklámozd? Csak valami tinike,aki Wattpadon írogatott, aztán kifizetett valami kiadót, hogy kiadja.

Ne haragudj, de még az interneten is alig találni valamit róla. Nincs szükség több ilyen nyálregényes kislányokra. Fejlessze magát, aztán ha tud valami értékelhetőt, eredetit alkotni, akkor jöhet újra.

2016. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, komolyan nem fizetett és nem is ő vagyok :D moly.hu-n láttam (az ajánlottak között), semmit sem tudok róla:D

Sőt, azt se, hogy mi az a wattpad :')

De azért köszi a választ! :)

2016. jún. 7. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Én olvastam néhányat, szerintem nem rossz. Nincs komoly üzenete, de jobb mint Leiner Laura..
2016. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!