Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet olvassak?

Milyen könyvet olvassak?

Figyelt kérdés
Amiket már elolvastam azok olyanok, mint Beninától a Bíborhajú sorozat, Becca Fitzpatrick-tól a Csitt, csitt... sorozat, Leiner Laurától az SzJG, Tavi Katától a Nyitótánc.

2016. jún. 21. 14:01
 1/7 anonim válasza:
Luxen-sorozat, John Green-könyvek
2016. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!
2016. jún. 21. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

Narnia Krónikái

3 testőr

2016. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kata0403 válasza:

Holly Smale: Geek girl sorozat

Kalapos Éva: D.A.C. sorozat

Leiner Laura: Bexi sorozat, Akkor szakítsunk, Bábel

2016. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én hasonló könyvekkel kezdtem az elején, de mára a magyartanárnőm rászoktatott a klasszikus irodalomra is, ami bár nem olyan könnyen emészthető mint egy Leiner Laura könyv, de nekem tetszik, hogy több mondanivalójuk is van, mint egy beteljesült szerelem.

Olyan, amit te keresel pl. a Vámpírnaplók, Alkonyat (könyvbe eskü sokkal jobb), Gyönyörű sorscsapás, Vajon létezik szerelem első látásra?, Sinner, Hogyan told el (jól) a nyarad?, Végzet ereklyéi, Obszidián;Ónix;stb, My life next dore, Pushing te limits, Fallen, Bizsergés, meg a többi vörös pöttyös.

Nem tudom hány éves vagy, de ha elmúltál már 14 én ajánlom figyelmedbe a rubinpöttyösöket is (azon belül a 'Nyugalom tengerét'), amik amúgy ilyen megrázóak kicsit, de szenvedélyes/romantikusak.

És hogy picit tereljelek a "szebb irodalom" felé én is ajánlom a John Green könyveket (könyörgöm ne a 'Csillagainkban a hibákkal' kezd, mert az a könyv a rémálmom. Greentől az Alaska nyomában pl. kétszer lekörözi, vagy mondjuk a Papírvárosok is). Azért ajánlom John Greent mert valami eszméletlenül 1fogalmaz.

Még egy másik nagyon jól megírt könyv 'A lány és a farkas'.

Igazából nekem mostanában az ilyen "nyári egyszerolvasós" könyvekkel az a bajom, hogy az írókat nem érdekli a fogalmazásmód. Mintha azt követnék, hogy " Ahogy esik, úgy puffan". Ellenben ez a két könyv szép, és átgondolt. (Szerintem.)

Így, hogy nem tudom hány éves vagy megkockáztatom, hogy ajánlom a Trónok harcát is.

Mondhatnék még olyanokat, hogy Üvöltő szelek vagy Kosztolányitól az Aranysárkány, de nem tudom hogy mennyire érdekelne.

Agatha Christie is ott van például, ha szereted a krimit, vagy Stephen King (mondjuk én tőle még nem olvastam és nem is hiszem, hogy fogok a közeljövőben, elég messze áll tőlem ez a stílus).

Ja, meg nem tudom kitől a Hounded, Hexed, Hummered. Ez egy trilógia, ahogy én tudom. Az első kettőt olvastam, hát, van benne erotika, harc, vér, démonok, tündérek, minden amit el tudsz képzelni, és az egész egy baromi irónikus/szarkasztikus módon megírva. Nekem egyik nagy kedvencem.

Ennyi jutott eszembe jelenleg. :)

2016. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden válaszolónak köszönöm, sok olyan könyvet írtatok, amit hallottam, és olvastam is,és utolsó válaszoló, igen szeretem a vörös pöttyös könyveket, valósággal bele vagyok bolondulva, és szintén szeretem a klasszikus irodalmat is.
2016. jún. 22. 08:10
 7/7 anonim válasza:
Idotlen szerelem trilogia,Nyar trilogia,Mara Dyer eszmelese nekem ezek a kedvenceim csak ajanlani tudom
2016. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!