Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen könyveket olvasnátok?

Ti milyen könyveket olvasnátok?

Figyelt kérdés
Ti milyen könyveket olvasnátok? Mert èn most írom a regènyemet ès az az első világháború után játszódik. Ti azt olvasnátok?

#könyv #irodalom #regènyek
2016. jún. 21. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem olvasnám. Főleg, hogy ennyiből aztán semmit sem tudunk...
2016. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Ez a téma már szinte agyon van csépelvw
2016. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem szeretem a háborús könyveket. Illetve a világháborús könyveket.

Én sci-fit, fantasyt olvasok leginkább. Főleg olyanokat, amik az emberi lét mibenlétét feszegetik.

2016. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos, ha lányos, romantikusat akarsz,szerintem a történelemről pikk-pakk tegyél le, mert nem túl sokan szeretjük, akkor sem, ha van benne sok-sok szép ruha meg nyáltenger is.

Ez a történelmes téma max. akkor maradhat, ha egy teljesen új világot találsz ki, mint pl. A beavatott, A párválasztó vagy Az éhezők viadala.

2016. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha érdekel a téma, és találtál valami érdekeset az első világháborúban akkor lehet, hogy simán elolvasnám... Bármilyen téma lehet eszeveszettül jó, csak jó oldalról kell nézni.

végülis az is egy jó téma lehet, hogy van egy sámán, aki "meglátja" a második világháború előszelét és meg akarja előzni az elsőt, mert szerinte az fogja generálni a másodikat. És itt jöhetnek mindenféle érdekes törivélemények meg kulturális kutatások ugye a sámán szerepe miatt. De lehet varázsló is vagy konyhás néni. Szerintem ez sok konfliktust és bonyodalmat felvetne. Ilyet már írtak egyébként?

Ajjaj, picit elkalandoztam, na mindegy, majd írd meg hogyan sikerült. ;) szerintem olvasnám ha kreatív lenne

2016. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én nem a háborútól írok, hanem a háború utáni időben játszódik. Az 1919-1920-ban. És főként nem háborútól írok, azokat én sem szeretem... :)

2016. jún. 22. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szívesen olvasnék egy ilyen könyvet. Még ha nyálas vagy kevésbé jól megszerkesztett lenne is. Legalább nem egy 21. századi gimiben játszódik, vagy valami gagyi "másik" univerzumban.

Tetszik, hogy a múltban játszódna a történet. Nyilván ehhez szükségeltetik kor-, történelemismeret.

De ahogy az előttem szólók is mondták, szinte akármelyik korban jászódhat, akármiről szólhat lehet jó meg rossz is.

2016. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne egy ilyen, elképzeléseim szerint romantikus történet. Én egy, az ötvenes években játszódón töröm a fejemet, de ehhez sokat kell pluszba tanulnom is, ugyanis még nem vettük törin. De azért szeretem az ilyen múltbéli könyveket, mert van történelmi háttere, ezzel pedig művelődsz is. Én már nagyon elcsépeltnek tartom, hogy szinte minden könyv egy gimnazistáról vagy kitalált lényekről szól... Félreértés ne essék, elolvasom ezeket, csak unom.
2016. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!