Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit ajánlotok olvasásra?

DamonSalvatore kérdése:

Mit ajánlotok olvasásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Brent Weeks Éjangyal trilógia vagy Oliver Bowden Assassin's creed könyvsorozatokhoz hasonló könyveket tudtok ajánlani? Szeretem a hasonló "fantasy", szórakoztató irodalom kategóriát.

Köszi



2016. júl. 5. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Mark Lawrence: Tövisek Hercege

Peter V Brett: Rovásember

2016. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha már Tövisek hercege, akkor ugyanattól az írótól a Bolondok hercege.

Anthony Ryan: A vér éneke

Michael J. Sullivan: Riyria-krónikák

Brian McClellan: Vérrel írt ígéretek

Brent Weeks: A fekete prizma

Patrick Rothfuss: A szél neve

Joe Abercrombie: A penge maga

Andrzej Sapkowski: Az utolsó kívánság

2016. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jeffrey Stone: Éj trilógia
2016. júl. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
húhúú nagyon köszönöm, a tövisek hercege-királya-császára könyvekre pont most akadtam rá, a többi könyvet is nagyon köszönöm, már utánuk is nézek, köszi
2016. júl. 6. 19:34
 5/7 Saver válasza:
Esetleg a False Prince c. könyvet tudnám ajánlani. Igaz, nem ismerem az általad felhozott könyveket de egyszer azt hallottam valakitől, hogy hasonlít a Tövisek Hercegéhez (amit még mindig nem sikerült elolvasnom)
2018. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt is megnézem. Nekem eddig Brent Weeks - Fényhozó könyvek és az éjangyal trilógia a kedvenceim Bowden mellett.
2018. jan. 14. 16:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Tövisek hercege könyvek is nagyon jók. A szél nevét is olvastam, kezdetnek kicsit vontatott volt, már a 2-3. könyvet is olvastam, de sok kérdés maradt bennem...
2018. jan. 14. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!