Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem könyvet ajánlani?

Tudnátok nekem könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés

3 kategóriába sorolnám hogy milyen könyvek ajánlatát várom.:D


1.kategória

Pszichologiai thriller, valami természet feletti dolog.Ördögűzés,démonok,szellemek ilyesmi.

Mint például: Paul Tremblay-Szellemek a fejben


2.kategória

Valami akció,thriller,bűnügyi dolog amiben van testvéri kapcsolat.A testvéri kapcsolatot nagyon szeretem a könyvekben (lehetőleg fiú-lány,fiú-fiú testvéri kapcsolatot).És ugye hogy ne az egész könyv arról szóljon hogy testvérek akkor már legyen benne valami akció,nyomozás ilyesmi.

Mint például: Mira Grant-Feed


3.kategória

A kedvenc könyved!:P


A nagyon romantikus,nyálas,csöpögős könyveket nem nagyon szeretem.:/ De azért olyat is ajánlhattok mert az összesre rá fogok keresni amit írtok kivéve azt amelyiket már olvastam.:)


Előre is köszi!! :)



2016. júl. 16. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a 3. kategóriában tudok hozzászolni, mert a másik kettőt utálom. :P


China Miéville: Armada 1-2

Az egyik, ha nem a kedvenc könyvem. Steampunk stílusú (Google a barátod) világban játszódik. Vannak benne morbid, groteszk dolgok (Újraformáltak például. Olyan emberek, vagy nem feltétlen emberek, vannak más emberszerű lények is, akiket elítéltek és büntetésük az, hogy eljárszadoznak a testükkel: amputálják az egyik lábat, és kereket raknak a helyére, aminek kazánja van, szénnel működik. Tehát, ha elfogy az illető szene, vonszolhatja magát. Ilyenre önként is lehet vállalkozni, például ha kopoltyú kell, víz alatti 2. élethez.), de ezekre az 1. kötet végefelétől már nincs hangsúly fektetve. Vannak új lények: vámpyír (nyugi, nem csillámlanak a napfényben...), kaktuszember, szúnyogember (halálos faj D:), meg félig ember, félig rák testű intelligens lények, és amit még fontos megemlítene, az a Krákenhez hasonlítható avank nevű, nem evilági (vagy avilági?) lény. Nagy hangsúlye lesz.

A történet nagyon izgalmas, én sosem untam. De azt tudni kell, hogy ennek a témának nagy rajongója vagyok. Nagyon nyitottnak kell lenni az új dolgok felé ehhez a könyvhez. De mindenképp érdemes beleolvasni, mert ehhez hasonlót más szerzőtől nem találsz.


És sokan ajánlják még tőle a Pertidoi pályaudvart, de azt csak most fogom olvasni. Ha az óceános téma nem tetszik, ez jó alrernatíva lehet.


Remélem megtetszett, és nem felesleges tépem a szám. :] (Ujjam?)

2016. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kedven könyvem Gregory Hughes-A holdat az égről... című könyve, amit már másodjára olvasok, és tényleg nagyon jó.
2016. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3.kategória (egy kicsit talán 1. is): Stephen King könyvei.. a legtöbb horror,pszichohorror,de vannak másfélék is.. A kedvenceim: A Remény rabjai,Halálsoron (film is készült belőlük,amiket tényleg érdemes megnézni.. az előbbi vezeti a rangsort az imdb-n 9,3 ponttal. :D) Állattemető,Végítálet I-II, Az I-II, Tortúra,Setét torony sorozat.. stb..stb. nagyon sok jó van.

Az 1. kategóriához írnám.. Chuck Wendig

Vészmadarak című könyvét..Dan Wells Nem vagyok sorozatgyilkos sorozatát.

Jó pszichothriller még Pierre Lemaitre

Téboly,viszont nincs természetfeletti szál..

2016. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 enkerekelnezest ***** válasza:
Az első és a második kategória ötvözete: A Fagyos ikrek.
2016. júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4-nek

Sokat "szemeztem" már ezzel a könyvvel de eddig mindig elmentem mellette.

Az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban hogy van benne természet feletti szál is?

2016. júl. 20. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!