Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol vehetek angol nyelvű,...

Hol vehetek angol nyelvű, (eredeti) Batmen képregényeket?

Figyelt kérdés

DC vagy Marvel képregényeket keresek. Ha esetleg nem pont Batmen, túlélem.

Köszönöm:)



2016. aug. 14. 19:45
 1/8 A kérdező kommentje:

*Batman

Javítom, mert biztos bele fog kötni valaki.

2016. aug. 14. 19:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Bookdepository.com
2016. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha okostelefonod van, akkor az online áruházakban (pl. Google Play) megveheted a képregényeket elektronikus formában. Itt szokott lenni ingyenes minta is, akár 5-10 oldal.


Ha papíron szeretnéd megvenni (mégis csak úgy az igazi), arra ma már sok lehetőség van: pl. a fent említett Book Depository, vagy Amazon, eBay. Én eBayről szoktam venni használtan, ez viszonylag pénztárcabarát megoldás.

2016. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mindenképp papíron szeretném:)

Ha nem online akarom megvenni, han boltban arra is van tippetek? Pesten esetleg?

2016. aug. 15. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Privátban írok választ...
2016. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem elektronikusan akarod magát a füzetet, vagy megvenni, akkor ajánlani tudom az Oktogonon a Trillian nevű helyet. Sok minden van ott...
2016. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Érted?? ***** válasza:
Igen, a Trillian képregényboltban hatalmas választék van, mind Marvel, mind DC téren. Csak ajánlani tudom :)
2016. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszi, meg fogom keresni:)
2016. szept. 4. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!