Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti évente hány könyvet vagytok...

Ti évente hány könyvet vagytok képesek " kivégezni, , kb? :D

Figyelt kérdés

- Váltogattok vagy egy témakört favorizáltok..??

- Ha ajánl valaki valamit, szívesen utána néztek vagy csak saját elképzelés alapján választotok ..??

- Könyvesbolt / Antikvárium / vagy Webshop!??

- Mi az, amit / amiket Sosem olvasnál el.. ??

- Top 3 kedvenc könyved ! Miért, pont az !??

- És mit olvasol jelenleg ?? :D


Ne Offolj kérlek! Ha van kedved válaszolj ! Köszi előre is .. ! ;) 😊



2016. aug. 27. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

Én még csak fél éve olvasok, és ez idő alatt olyan 80 könyvet olvastam ki, eből párat újra is olvastam... Bár, mondjuk ennek ahhoz lehet köze, hogy egyszerre olyan max 13 könyvet olvasok...Teháááááát, elvagyok :D


Szívemen viselem a romantikus fantasykat, és a disztópiákat (ifjúsági).


Hát, én általában saját elképzelés alapján, de van, hogy a moly.hu-n, vagy a kedvenc YT-osom csatornáján is nézelődök.


Total commandeeeer :D (Pdf)


Erotika


Marie Lu - Legenda trilógia (Csak az első részét olvastam, de tudom, hogy mi lesz a vége, mert elolvastam az utolsó oldalt, ugyanis én hírhedt mazochista vagyok :3 )

Imádom a tökös csajokat a főszerepben, akik ráadásul még okosak is. Emellett még tetszik a világ felépítése.

Meg Day is... Még Day is egész jó. De Day is figyelemre méltó... (Jóvanna, fanatikus vagyok...)

Ann Aguirre - Razorland trilógia

Újabb tökös csaj, tökéletes világ, Korcsok, Fakó, Fakó, Fakó... mindegy :D

Marini Bates - Segítség, YT sztár lettem!

Akkora hatalmasakat tudok rajta röhögni... Ó, bocsánat, helyesbítek: Gurulva visítani, hogy az már nem igaz.



J. K. Rowling - Harry Potter és a bölcsek köve,

Cassandra Clare - Csontváros

Rick Riordan - Villámtolvaj

George R. R. Martin - Trónok harca

stb, stb, stb...

2016. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek ! :)
2016. aug. 29. 21:25
 13/16 anonim ***** válasza:
95%

Ami pint eszemne jut, hogy elolvasnám

Könyvesbolt

Bexi, Egy ikerpár titkos naplója

1.Végzet Ereklyéi-sorozat -> nagyon jó ❤

2.Párválasztó-sorozat -> nagyon tetszik ez az egész benne felépített rendszer

3.Hex Hall-sorozat -> nagyon érdekes és vicces

Az 5. hullám

13/L

Te hány éves vagy?

2016. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, az átlag évente olyan 50-55 könyv
2016. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

- Teljesen változó. A hangulatomtól függ. Van, amikor gondolkozós hangulatom van, illetve néha megkívánok valami nagyo véreset is.

- Utána nézek. Aztán eldöntöm, elolvasom-e. A legrandomabb "ajánlás" az volt, hogy egy lány velem szemben 2 órán keresztül olvasott egy könyvet a vonaton. Zseniális regény volt egyébként.

- Mindháom. Bár könyvesboltban ritkán vásárolok teljes áron.

- A csöpögős lányregények. Már kinőttem a vörös pöttyös könyvekből. Egyébként, amit sosem olvasnék újra, az az Alkonyat.

- Dorian Gray arcképe, Martin Amis: Siker és Ellistől a Nullánál is kevesebb. Mert nagyon sokat adtak a személyiségemhez. Megváltoztatták az életemet konkrétan.

- Joe Hill: Szív alakú doboz (számszerint ötödszörre)

2016. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj.. lemaradt... évente 150-200 könyvet olvasok el a szórakozásra szánt és a szakirodalmakkal összességében.
2016. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!