Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Help! :D Ti melyiket választan...

Help! :D Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Lehetőségem lenne egy könyvet választani ezek közül, de nem tudok. ><

Esetleg, ha valaki olvasta már őket leirhatná a véleményét, szerinte melyik lenne a legjobb, esetleg miért. Megköszönném ^^

Úgy átlagban mindről jókat hallottam, viszont nem sokat, és ez olyan nehéz döntés. :D


-Vérbe öltözött Anna (Kendare Blake)

-Figyelj rám! (Sarah Dessen)

-Perfect Chemistry (Simone Elkeles)

-Csitt, csitt (Becca Fitzpatrick)

-Hontalan Lelkek (John Cure)



2016. okt. 13. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt amit nem tudnek letolteni... (am nem ismerem a konyveket de nem szeretek semmi jot se kihagyni)
2016. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszt. ^^

Nos, én jobban szeretek úgy olvasni, hogy a kezemben tartom a könyvet, nem letölteni (bàr hazudnék ha azt mondanàm ilyen nem történt még).

2016. okt. 14. 09:27
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Bár a Hontalan Lelkeket még nem olvastam, a többi abszolút kedvencem!

A Vérbe öltözött Anna nagyon jó, nem akarok spoilerezni, de elég szar vége van, így ha csak egy könyvet tudsz megvenni, inkább halazd el!

Figyelj rám! Egyszerűen imádtam! Csak úgy faltam a sorokat. Nagyon tetszett, hogy Anabel bár modell nincs elszállva magától és miután elveszti menőségét rájön, hogy milyen is az ha az ember egyedül van. Aztán ott van Owen! Imádtam! A kemény külső csak a látszat, igazából ő is egy érző ember!

Ahogy Owen megtanítja Anabelnek, milyen fontos a zene az életben, ezáltal közelebb kerülnek egymáshoz 😍😍😍. Talán az lenne a megfelelő választás most! Egy részes, de nagyon tartalmas. Ha egyszer a kezedbe veszed nem fogod majd letenni!

A Tökéletes kémiáról is csak hasonlókat tudok mondani. A történet nagyon tetszett, és az is hogy Alex és Brittany szemszögéből is le van írva, így belelátunk mi dkettő fejébe. Hogy Alex hogy lett rosszfiúból, jó az Brit nélkül sosem lett volna lehetséges. Brittany pedig végre szembe mert szállni a szüleivel, és nem csak a tökéletesre törekedni. Kiegészítették egymást! Bár a sorozat 3 kötetes, három különböző történetet ír le. Az egyetlen kivetnivaló talán csak annyi lenne, hogy nekem kicsit sok volt az erotika/az utalás rá, de ez is személyiség függő!

Csitt, csitt. Imádtam! Becca Fitzpatrick nagyon tehetséges író, érdemes olvasni a könyveit! 😍😍😍Nekem is kell egy Folt 😍😍😍

De válaszolva a kérdésre, szerintem most a Figyelj rám!-ot lenne érdemes megvenned!

2016. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon köszönöm a tanácsodat. <3

Elég sokat olvastam utána, véleményeket, meg ilyenek, talán úgy érzem, hogy a Figyelj rám! egy picit távol áll tőlem.

A Vérbe ö. Annát akkor hanyagolom, lehet tényleg nem jó választás ha kénytelen lennénk megvenni a többit. :D

(igy volt a HexHall-al is)

2016. okt. 14. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, a Figyelj rám!-nak megvan a maga stílusa, hangulata. Ha úgy érzed, hogy nem neked való akkor a Tökéletes kémia áll nálam a második helyen. Nagyon jó kis könyv és (ahogy már írtam) a három rész mind más történetet ír le, de közük vannam egymáshoz, így jó ha előbb-utóbb elolvasod az összeset! Ezért szerintem érdemes azt megvenned. 😘
2016. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sokat segítettél, köszi. Akkor mindenképp azt fogom. ^^

És szép lassan a többit is. :D

2016. okt. 14. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Örülök ha segíthettem! 😘

Nagyon-nagyon sok könyvet elolvastam, amikor tudok segítek az embereknek, hogy ők is jó könyveket olvashassanak! 😉

2016. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Csitt Csitt! *^*


Figyelj, ha ezt a könyvet olvasod, olyan sok értelmetlen felesleges dolgot találhatsz majd benne, hogy tudom tanusítani is nem a történet miatt olvastam végig.


Folt <3 x33

2016. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm. ^^
2016. okt. 15. 04:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!