Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sarah J. Maas - Üvegtrón...

Sarah J. Maas - Üvegtrón könyvsorozatát érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés

Spoiler mentesen kérek persze véleményt,hogy mennyire jó e vagy nem.

A másik meg hogy egy 19 éves fiúnak ajánljátok e?Vagy ez inkább lányoknak való?



2016. okt. 17. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább fiatal lányoknak való. Bár lehet tetszhet fiúknak is, nem tudom.

Nekem személy szerint 20 évesen se jött be, pedig lány vagyok.

2016. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó könyvsorozat :D

Ajánlom, hogy ha elkezded olvasni akkor az előzménykönyvvel, Az orgyilkos pengéjével kezd és aztán Az Üvegtrónt.

Bár igaz, hogy ez inkább lányos könyv mivel a főszereplő lány, de a történet E/3-ban van írva és nem az a nyálas romantikus, rózsaszín történet, van benne akció és humor is bőven, így szerintem egy fiú is simán elolvashatja :)

2016. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Egyáltalán nem az a nyáltól csöpögő romantikus könyv, nem csak lányoknak való. 19 évesen olvastam én is (fiú vagyok), és egy évre rá most megint elővettem.


Szerintem ha megtetszett, akkor nyugodtan olvasd el. Nekem egyik kedvenc sorozatom lett. :)


20/f

2016. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Pasi szemszögből is íródott, szóval nyugodtan olvashatják fiúk is.
2016. okt. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én hatalmas rajongója vagyok ennek a sorozatnak, tehát csak ajánlani tudom. Nem csöpögős, izgalmas a történet, gyönyörűek a leírások és jók a szereplők. 18 éves vagyok és lány, és egyáltalán nem érzem, hogy nem nekem való lenne. Úgy maximum félévente muszáj elővennem, és beleolvasgatnom, annyira nagy kedvencem lett.

Szóval szerintem nyugodtan kezdj bele, mert nagyon jó sorozat. :)

2016. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a válaszokat :) Szerintem elkezdem majd egyszer,ha nem tetszik max abbahagyom :)
2016. okt. 19. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!