Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Online könyvet rendeltem, de...

Online könyvet rendeltem, de mikor hozza a futár, nem lesz senki itthon. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Akkor fizetnék mikor kiszállítják, de én suliban leszek, anyukám pedig dolgozik :D Ilyenkor mi az eljárás?
2016. okt. 23. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt fel fog hívni, hogy hol vagy. Másrészt ha nem ér el, hagy egy cetlit, hogy hívd fel.
2016. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Futártól függ. Egyébként meg az emailben leírják, nagy valószínűséggel, hogy ilyenkor mi van.


Viszont minek kellett otthoni címre rendelni, ha tudod, hogy egész nap jóformán nincs otthon senki? Anyukád munkahelyére is kérhetted volna, akár.


A legkevesebb, hogy megkeresed telefonon a futárt, hogyha lehet, X óra körül jöjjön (ha neki úgy belefér az időrendjébe!). Sok futárszolgálat megkíséreli másnap kiszállítani újra a csomagot.


Egyébként, a rendelésnél megjegyzésben igazán odaírhattad volna, hogy csak X és Y óra között érsz rá átvenni. Vagy bolti átvétellel is vehetted volna, ha van az adott bolt a lakhelyeden. Esetleg pick pack pont. Mert így magadon kívül a futárt is szivatod.

2016. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!