Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan fejlesszem a szókincsem?

Hogyan fejlesszem a szókincsem?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat olvasok, már évek óta.


Szeretnék ( megint ) Blogot írni, de először bővíteni akarom a szókészletemet.


Ezt hogyan tudnám fejleszteni?


Nem tudok valami jól fogalmazni, de szeretek írni és ezt folytatnám, ha kicsit több tudás, ( hozzáértés ) birtokában lennék.



2016. dec. 7. 14:21
 1/3 RoseTyler ***** válasza:
Ezt így előre nem lehet, csak folyamatában. Sok olvasás + sok írás. Aztán max új blogot kezdesz majd, ha idővel nem akarod már felvállalni a régebbi írásaidat.
2016. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ékszerteknős válasza:

Szia. Par evvel ezelott en is kuzdottem ilyennel. Nekem az valt be,hogy elkezdtem lapozgatni egy magyar-angol szotart (vagy ertelmezo szotart is hasznalhatsz) es azokat a szavakat amiket alig/egyaltalan nem szoktam hasznalni kiirtam magamnak egy cetlire es elhelyeztem a lakas kulonbozo pontajin (amit kb. mindennap hasznalok) pl. fogkremes doboz, mikro, tuzhely, huto (ide tobbet is rakhatsz hutomagnessel) es mindog elolvastam amikor ott voltam es alkottam vele egy mondatot. Az angol nyelvvizsgamra is igy keszultem fel, mar a felsofokut is letettem. Neked meg sok sikert!


19/L

2016. dec. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az olvasás mellett írj. Tedd félre, majd olvasd el újra, nézd meg, hol tudnád színesíteni. Vagy ha van ismerős, akit szintén érdekel az írás, olvasás, mutasd meg neki, hogy értékelje. Vagy tedd fel blogra, kérj átfogó véleményt. Ne várj az írással, hogy "először bővíteni akarom a szókészletemet". Csináld. Akár csak a fióknak is, nem kell mindent megmutatni, ha nem akarod.
2016. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!