Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elkezdtem írni egy könyvet és...

Elkezdtem írni egy könyvet és nagyon élvezem. Szerintetek ez egy érdekes téma?

Figyelt kérdés
Arról írok benne, hogy egy átlagos 14 éves srácnak (kicsit elvontabb gondolkodással) kilép a társadalom láncaiból és bejárja a világot. Ez a könyv belül rólam szól, és arról, hogy egy kicsit jobban megértsem a világnézetemet, mert valamit gondolok de az egész egy zűrzavar egyenlőre. Elég sok benne a depressziós szöveg meg gondolkodás, de egy ilyen út a vadonba szerűséget szeretnék összehozni. Amúgy 14 éves vagyok és egy kicsit sokat agyalok a társadalmon meg a vallási alapokon úgy általában. Tehát szerintetek ez jó téma egy könyvnek? Nem akarom kiadatni max 1 példányt nyomtatok magamnak. Ja és ha valaki hasonlóan gondolkozik mint én nagyon szívesen beszélgetnék vele. Ja és jöhet hideg meleg.

2016. dec. 28. 13:50
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ez korosztálytól , hogy érdekel e. De szerintem személy szerint ez egy érdekes téma. Sok sikert az íráshoz! 13L
2016. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha te 14evesen eleg erettnek erzed magad a temahoz es ugy megtudod fogalmazni , miert is ne?

Ha tenyleg semmi terved vele, akkor nem kell ezen ragodnod, mivel ugyis csak az latja majd, akinek te megengeded.

Ha meg is vinned valahova a sztorit, akkor szerintem mer varj vele par evet. 14evesen sok olyan dolgot nem lat at meg az ember, amit kesobb igen, na meg addigra lehet jobban fejlodik a szokincsed, szebben es erthetobben kitudod majd magad fejezni.

17/L

2016. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is érdekes! Engem máris kíváncsivá tettél. Ha gondolod, mutathatsz belőle részletet, szívesen véleményezném.
2016. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, Nagyon jó, hogy így vélekedtek róla, hát még csak az első pár oldal van kész de ha meglesz a fele én nagyon szívesen elküldöm mindenkinek :D Amúgy nem akarok semmi egoizmust belevinni ebbe, de nekem szerintem minimum 3X akkora a tájékozottságom mint egy átlagos 14 évesnek és nagyon sokat filózok a társadalomról, meg a buddhizmusról is. Szóval azért inkább az a baj, hogy kedvfüggő épp hova állok a gondolataimban és nem tudok dönteni
2016. dec. 28. 15:33
 5/5 anonim válasza:

En is 14 evesen irtam a konyveme(ime)t.

Mindenesetre ha kesz, add ki, vedd le mert kesobbiekben lehet nagy haszna lesz. (Es ne kuldozgesd egybol szanaszet mert a jo otleteket gyakran lopjak az idosebb kiegett irok es nem csodalkoznek ha megjelenne szinte szorol szora az egesz valaki mas neve alatt csak te el leszel felejtve) euz azert irom mert en is majdnem szetkuldtem csak vegul nem es most jol allok. Majd akkor kuldozgesd ha vedve van :)

2016. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!