Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok könyveket ajánlani...

Tudnátok könyveket ajánlani 16 éves lányoknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretek olvasni, de nagyon válogatós vagyok könyvek terén, és nem találok nekem valót. Most olvasok egy könyvet, de már a vége felé tartok. Tudtok pár tippet? Leginkább a Vörös pöttyös könyvek tetszenek.

2017. jan. 2. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Könyvek amiket olvastál/kedvenceid?

Persze felsorolhatnék 550 000 könyvet, felesleges lenne.

2017. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Szerintem nem megfelelően keresel.

Nem árultál el túl sokat csak annyit, hogy szereted a Vörös pöttyösöket.

Ez akkor számítana, ha pont ugyan olyanokat keresnél. Így viszont kizárnánk egy rakat remek könyvet, vagy ami más...

Szóval ezt én inkább figyelmen kívül hagyom, és inkábbjó könyveket ajánlok, lehetőleg minél változatosabb műfajban, témában...


Bartimaeus-trilógia, Egy tenyér ha csattan, Gépnarancs, Édes Anna, A három testőr Afrikában (és más Rejtő történetek), A holtak vonulása, Angyalszív, A Mester és Margarita.

2017. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlásokat, majd rájuk keresek a neten!
2017. jan. 2. 13:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak pedig. Kedvenceim: Kötéltánc, Pokoli báléjszakák, Tizenhárom okom volt.
2017. jan. 2. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Böszörményi Gyula: Leányrablás ​Budapesten
2017. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Számok (15 majd 16 is karikás. Harom kotetu)
2017. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!