Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cortez es Reni vs. Beka es Mark?

Beakb kérdése:

Cortez es Reni vs. Beka es Mark?

Figyelt kérdés
Bekara es Markra szavazok. Ti?

2017. jan. 2. 21:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Márk és Beka

Magyarázat: Imádom Márk stílusát,hogy csak magával foglalkozik,de miután megismerte Bekát,ő lesz a mindene.Szereti,sosem vallaná be,de de magánál is jobban.Ebben a történetbe bele tudom magam élni,mivel velem is megtörténhet ugyanez a szerelem dolog,mint velük.Ellenben a SzJG,ez a kedvenc könyvem..De Renit nem igazán csípem.Cortez az álom pasi,de úgy van megalkotva a karaktere,hogy varázslatos,inkább meseszerű..

2017. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

B&M


Reni olyan kis ügyetlen, félénk. Beka legalább tud cselekedni is ~~

2017. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden a "mostban"(vagyis a jelenben íródik).Sokkal könnyebb beleélni egy mostani műbe magunkat,mint akkoriban.Az szjg ben a füstös,fekete szemfesték ugyan annak felel meg,mint a mai pics*gatya,meg a dekoratív lányok.Így beka.márk,cortez,és reni élete is ehez van viszonyítva.Akkoriban milyen volt a szerelem,és most.Személy szerint nekem Beka&Márk a nyerő.Az előbbi csilaggért bocsi,de csak így küldhettem el.
2017. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Beka és Márk


Nekem Cortez és Reni már a SZJG-ben se volt szimpatikus.

Cortezért csak az nem rajongott aki meghalt, Renike meg annyira volt életképes mint egy ceruza kb. Beki viszont vicces, szerethető normális lány, Márk pedig hatalmas figura. Nekem a Bexis karakterek sokkal szerethetőbbek mint a SZJG-sök.

2017. jan. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Beka&Márk :)
2017. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Beka és Márk. <3
2017. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
59%
Cortez reni
2017. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Cortez és Reni, bár nehezen döntöttem.


A Szjg-nek függője voltam, le sem tudtam tenni. Valahogy jobban a magaménak éreztem a történetet, a karaktereket, a vicceket… Sokkal egyszerűbb a története, viszont annyira bele tudtam élni magam Reni „hatalmas problémáiba”, hiszen én is hasonló vagyok, félénk, bizonytalan, átlagos. Mégis ezektől az unalmas tulajdonságoktól lett a könyv izgalmas, mert így mindenki bele tudta élni magát. Cortez pedig… nos, ő Cortez. Tökéletes. És habár az én Cortezem nem tökéletes, de én még a hibáit is imádom, ezért nekem ő is valósághű, akkor is, ha sokak szerint már túlságisan is hibátlan. És most őszintén, ki ne akarna ilyen iskolát, osztályt? :D

2017. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Evelini válasza:
67%

Beka és Nagy Márk...(Márxi)


Mar minden magyarázatot amit szerettem volna irni, mar elmondtak helyettem!:)

2017. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 BexiSzJGBábel válasza:
75%
Beka és Márk, mert valahogy ők szimpibbek de Cortezt és Renit is birom.
2017. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!