Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cortez es Reni vs. Beka es Mark?

Beakb kérdése:

Cortez es Reni vs. Beka es Mark?

Figyelt kérdés
Bekara es Markra szavazok. Ti?

2017. jan. 2. 21:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

Beka&Márk


Hogy miért?

Sokkal pörgősebbek a karaktereik, sokkal hihetőbbek, valószerűbbek.Egyszerűen imádom őket😍😘😻💟


Cortezt és Renit ia szerettem, de ők kicsit uncsibbak, és a történet is elég vontatott.


#márker4ever#márxi#berk#poprocksztár💟💟💟

2017. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
nekem is talán Beka és Márk. de nem azért mert Bexit jobban szeretem mint az Szjg-t, hanem mert ők felnőtebbek (éretebbek), sokkal nagyonbb problémákat tudnak kezelni mint amilyenekkel Reniék szembe néztek. Viszont szerintem Reni sem ennyire szánalmas. kb. minden második lány bőg át éjszakákat egy fiú miatt, vagy szenved évekig mert nem mer semmit lépni. Reni is szépen lassan felnő és egyre éretebb lesz. Cortez tényleg olyan túl tökéletes, élérhetetlen(bár azért neki is vannak hibái)de ettől olyan jó a karaktere. az mondjuk idegesített néha hogy Cortez mindig jol beegette Renit ő meg mint egy kis bárányka tűrte. de ennek ellenére Cortezen látszott hogy bármit megtenne Reniért (pl Párizs) én imádtam őket.
2017. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Beka és Márk

Sokáig gondolkoztam a válaszon. Reniben az zavart, hogy sokat sírt Kinga észhez térítette mindig. Cortez kedves csak nem annyira imádnivaló, mint Nagy Márk.

Szóval én Beka&Nagymárk fan vagyok. Imádom, amúgy Leiner Laura stílusát elég egyedi és érdekes és a poénok viccesek a buszon nem egyszer nevettem fel a buszon (nem néztek rám furán, áhh dehogy) az SzJG-n vagy a Bexi sorozaton.

2017. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Márk és Beka
2017. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Márxi forever
2021. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért Márk és Beka, mert a történetük jól felépített és megunhatatlan. A szjg-t is nagyon szeretem, de azért mégsem valósághű.
2021. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!