Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Adnátok tanácsot egy kezdő...

Adnátok tanácsot egy kezdő írónak?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy számítógépen, Mc. Worddel szerettem írni, de egy ideje nincs asztali gépem, se pénzem rá. Verseket jól tudok írni kézzel (papírra) vagy telefon jegyzettömbjében is, de egy hosszabb lélegzetvételű írásnál nagy könnyebbség, ha egyszerűen szerkeszthetem, és nem egy kupac papírt kell átbogarászni, kihúzogatni, újraírni ha elrontok valamit, vagy egyszerűen jobb ötletem támad egy már megírt rész helyett, illetve egy 100+ oldalas regény nem is jegyzettömb barát dolog.

Tudtok esetleg Wordhöz hasonló ingyenes, nem sok tárhelyet foglaló applikációt, amivel telefonon is viszonylag kényelmesen tudnék írni? Hálás lennék.


2017. jan. 4. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan gépet, amin elmegy a word már 10K-ért is kapsz :)
2017. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tervben van beszereznem egy olcsó gépet írásra, most ért véget egy gyengén fizető, munkával ("gyakorlat") egybekötött tanfolyamom, jelenleg állást keresek, és remélem hamarosan találok is, és 1-3 hónapon belül lehet egy egyszerű laptopom, de elöntött az ihlet, és ezt kihasználva minél hamarabb szeretnék belevágni az írásba. Van egy nagyszerű regényötletem, és az "ihletett állapot" egy percét sem szeretném elpocsékolni.
2017. jan. 4. 23:04
 3/3 anonim válasza:
Veszel valami olcsó gépet. Felraksz rá egy Linuxot. Azon meg alapból van LibreOffice, ami ugyanolyan jó szövegszerkesztő, mint a Word. Viszont a Linuxok kevesebb gépigénnyel rendelkeznek, mint a Windows XP-nél újabb Windowsok.
2017. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!