Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ambrózy báró ugye nem Hangay...

Ambrózy báró ugye nem Hangay Emma kezét kéri meg?

Figyelt kérdés
Ugye Mili kezét kéri majd meg??? Mikor jön a folytatás???

2017. jan. 9. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát nagyon remélem, hogy nem!!

Állítólag idén ősszel, de pontos dátum még nincs.

2017. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is remélem, hogy nem. Team MILI ♥♥♥
2017. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én abba biztos beleőrülnék...
2017. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Csak Mili! Ennyire nem lehet szemét az író! Momdjuk ez után a befejezés után...
2017. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az egész könyv alatt azért izgultam, hogy csak ne kerüljön a báró olyan közel Emmához... Kellett nekem elolvasni az utolsó oldalt...:/ De úgy látom nem csak én vagyok ezzel így.:D Remélem a kedves író is a TeamMili tábort erősíti a szíve mélyén...:/
2017. jan. 29. 16:29
 6/11 anonim válasza:
51%
Remélem inkább Emma kezét kéri meg. Ő jobban illik a báró-hoz. Szerintem ő Emmával szimpatizál, pl többször jegyezte meg hogy gyönyörű, meg bátor. A saját tragédiáját össze köti őket, Mili meg gátlástalanul válykál a múltban annak ellenére hogy ezzel nagy fájdalmat fog okozni.Mili egy idegesítő gyerekes liba. A karaktere el van túlozva. Engem ez a Mili kiborít, nem tudok vele szimpatizálni. Emma az aki végre meg érdemelné a boldogságot ennyi szenvedés után...
2017. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Adrienn K válasza:
34%

Szerintem is Emma kezét fogja megkérni! Miért is?

1, Milinek azt mondta a báró, hogy mostmár húgaként fog rá tekinteni. Plussz õ csak 17 éves kislány, még 1000x lehet szerelmes.

2, Emma sokkal érettebb, és sokmindenen ment keresztül csakúgy, mint a báró. Továbbá, voltak elszólások már h ennyire bátor és erõs nõvel még életében nem találkozott, Emma bizonyította azt is, hogy mennyire önfeláldozó.

3, Leisz Bélával megszakadt a kapcsolata, aki miután meismerte Emma történetét, akár maradhatott is volna, de azt mondta, hogy úgy illenek össze a báróval mint 2 szív medálion jobb és bal része.

4, Emmának és a bárónak is vannak a testükön viselt jelei annak, hogy mennyit szenvedtek. (éges nyomok, hiányzó kar)

5, Mili többször is mondta h nem tudja szerelem-e, vagy csak Neki és Reneé agyszüleménye, amit érez.

Szóval Hajrá Emma! Mili pedig majd egyszer csak felnõ és rátalál az igazi szerelem!

2017. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gazell ***** válasza:
35%
Én is remélem, hogy Emma kezét kéri meg, mert szerintem sokkal jobban illik hozzá. Mili eléggé idegesít bár gyanítom, hogy eléggé hasonlatos vagyok hozzá...
2017. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én már az első kötetben sem bírtam Emmát, számomra valahogy mindig is idegesítő volt, megérthető karakter persze, de Mili sokkal szimpatikusabb és szerintem pont ezzel a kirobbanó energikusságával egészítí ki a bárót. De majd meglátjuk, én Milinek szurkolok, de úgy érzem nektek lesz igazatok, mert mintha kedvenc írónk is Emmát részesítené előnyben egy kicsit.
2017. júl. 27. 08:19
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint Milinek szurkolok. Emmát valahogy sosem sikerült megkedveltem, Milit viszont annàl inkább. Nem is idegesít Emma karaktere, de valahogy nem tudok vele azonosulni. Egyszerűen túl... tökéletes. Bátor, gyönyörű, okos, megfontolt... stb. Mindig mindenki dicséri a könyvben, nem is rémlik, hogy valaha valaki valamilyen rossz tulajodnságát említette volna. Mili sokkal emberibb az önfejűségéel és a "kajlaság"ával. Úgyhogy én neki szurkolok, de van egy olyan érzésem, hogy Emma lesz a befutó.
2017. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!