Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elkezdtem könyvet írni!...

Tünde019 kérdése:

Elkezdtem könyvet írni! Tudnátok véleményt és építő kritikát írni?

Figyelt kérdés

-Vajon meddig tarthat egy élet hogyha lelkileg és

fizikailag is teljesen kiégünk?

Épp ezen gondolkodtam folytonos sírás közepette...

Igen mostanában szinte mindig sírok és szomorkodom, pedig semmi okom nincs rá...Már már kikészítem apámat,mostohámat , családtagjaimat a rossz kedvemmel. De inkább nem rontom el a bemutatkozásomat, amit eme naplóba jegyzem fel. Sokan úgy gondolják egy gyönyörű lány vagyok, akinek lába előtt hever minden és meg is szerzi amit csak akar. Csokoládé barna hajam , búzavirág kék szemem, amiben lilás foltok gyülekeztek és márvány bőröm, alacsony termetem, melyhez párosult törékeny alkatom ,vonzotta a tekintetet. Azonban öntörvényű énemmel, egyik lovagom sem volt elégedett. Ezért ez ennél összetettebb,bonyolúltabb . Igaz előkelő családból származom, gazdagok vagyunk a felsőházból.A nevemet még el sem árultam, Iniana Elizabett Golden vagyok 18 éves. Az én koromban szinte vénlánynak számítok, legalábbis a közeli rokonságom és barátaim szerint. Sconban élünk, ami Angliai gyarmatnak minősül.

-Nina , már megint min elmélkedsz?- kérdezte Karin -Legjobb barátnőm, akivel gyerekkorom óta elválaszthatatlanok vagyunk.Vöröses lóbonca, koronaként díszelgett fején. Szeplős arcához, tökéletesen passzolt a szemüvege, így porcelán babának hívtuk. Persze, messze kitűnt a környékbeli kisasszonyok közül. Nagyvárosi neveltetése, minden udvarlót megszédített.

- Ne haragudj, nem vettem észre, hogy megjöttél.

-Semmi baj - mondja, miközben leplezetlenül látom rajta a gondterheltséget.- Mississ Agathéna szólt, hogy nézzek át mert reggel óta a színedet sem látták-tudod nagyon aggódnak érted mostanában. Édes nagynéném, anyám helyett anyám volt . Alighanem 14 éves lehettem, amikor édesanyám súlyosan megbetegedett, az orvos a legrosszabbra készített fel minket , pár hete maradt, csak hátra mert a testében gyengélkedett.



2017. jan. 10. 21:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!! Esetleg tudnátok még véleményt írni érdekelne.
2017. jan. 14. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!