Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvek értéke?

Könyvek értéke?

Figyelt kérdés

480 db könyvről lenne szó, (nem regények), inkább ismeretterjesztő, történelmi könyvekről beszélünk.

Valaki tudna segíteni meghatározni az árukat?

Egy antikváriumnak szeretném eladni Őket, azonban ha nem tudom az árakat, félek, hogy nagyon átvernek.

Nincsenek nagy igényeim, csak egy kb. árra vagyok kíváncsi.


Van itt olyan, aki érdekelt a témában?



2017. jan. 17. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Készíts egy listát a könyvekről, és menj le néhány antikváriumba, ott megmondják, hogy mi az amiért adnak egyáltalán némi fityinget. Akadhat néhány könyv, ami keresettebb lehet, de elképzelhető hogy egy-kétszáz forintnál többet azokért sem adnának. Keres rá néhányra a vaterán és jófogáson, kiindulásnak az sem rossz, ott akár több pénzt is kaphatsz értük (már ha keresettek), mint antikusnál. Múltkor 500-at akart adni egy könyvért az antikus, én meg eladtam 2000-ért. Az ismeretterjesztőekre kíváncsi volnék...
2017. jan. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyilván egyben szeretnéd eladni az egészet, nem?

Ne listát készíts, hanem fényképezd le őket! (Lehetőleg a címek olvashatóak legyenek, tehát a gerincük látszódjon)

Ha feltöltöd, akkor segítek meghatározni, hogy mennyit érhet!

2017. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!