Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valakinek bevált ez a könyv?...

Valakinek bevált ez a könyv? Brian Tracy: Maximális teljesítmény

Figyelt kérdés
Ha igen miben nyilvánult ez még? Milyen változások történtek?

2017. febr. 1. 17:56
 1/1 anonim válasza:
Nekem bevált. 26/F. Engedd meg, hogy meséljek egy kis elősztorit. Elolvastam a könyvet, nekem tetszett. Vártam a munkahelyemről egy nagyobb juttatást, februárra. A munkahelyen minden főnök, minden munkatársam azt mondta, hoába várom, mert úgysem jön meg csak márciusban. Nagyon kellett februárra a pénz, ezért nagyon reménykedtem benne. A könyv olvasása közben pedig elkezdtem alkalmazni a könyvben leírt technikákat. Kb a vonzás törvényével. Felírtam egy lapra, hogy mennyi lóvét várok, mikor fogom megkapni, more kellene elköltenem. Teljesen részletesen. És kiraktam az elöszoba tükörre. Akárhányszor elmentem a tükör előtt, elolvastam a paoírt, nap közben pedig gyakoroltam a könyvben olvasható teknikákkal “bevonzani”. És lényeg a lényeg, február 2.-án csippant a fizu a telómpn amiről mindenki azt mondta, csak márciusban kapom meg 😊 lényeg a lényeg, működik😊 Nagyon jó könyv. (Bocsi a helyesírásért, gyorsan írtam)
2019. ápr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!