Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tud-e valaki ilyen féle...

SzJG fann kérdése:

Tud-e valaki ilyen féle könyvet? (Több lent)

Figyelt kérdés

Egy olyan könyvet szeretnék olvasni ami egy babyszitterről szól. Pl egy tini lány (esetleg fiu?) ''beláll" babyszitterkedni és lényegiben az alap történet foroghatna ez a cselekmény körül is. Leginkább bármi jöhet a témával kapcsolatosan.

13/L



2017. febr. 6. 22:51
 1/5 anonim válasza:
0%
Mein Kampf.
2017. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amm...utánanéztem ennek a könyvnek,és annak alapján amit találtam nem úgy tűnt,hogy a bébiszitterkedésről szólna. Lehet,hogy valami másat találtam de nem nagyon hinném... Én inkább olyan tini műfajra gondoltam,amiben van mondjuk egy kisgyerek akire a főszereplő vigyáz,de történik valami és ìgy kezdődnek a főszereplő "kalandjai". Valami ilyesmire gondoltam,vagy ehez hasonlóra...
2017. febr. 7. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló csak trollkodott. Kedves első válaszoló ne trollkodjál már, vagy lehet, csak ne 13 évesekkel.


Én sajnos nem ismerek ilyen könyvet, de sok ifjúsági regény van, google-ba beírod és biztosan találsz neked valót :)

2017. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy Egy babysitter naplója az könyvben is megvan e, de a film az nagyon jó!!😃
2017. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike, sokat segítettetek =)
2017. febr. 10. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!