Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » H. P. Lovecraft melyik művével...

H. P. Lovecraft melyik művével kezdjem?

Figyelt kérdés

Szeretnék olvasni valamit tőle, véleményetek szerint melyik művét olvassam el először?

A másik, hogy azt hallottam, hogy 20 év alatt még nem nagyon lehet megérteni az írásait. Ez igaz? 16 éves vagyok, szerintetek meg tudnám érteni?



2017. márc. 28. 19:22
 1/3 PresidentEvil ***** válasza:
100%

.

Mindenki mást fog ajánlani. Én azt mondom, kezdd az Árnyék Innsmouth felett című írásával, aztán jöhet mondjuk a Cthulhu hívása vagy a válogatáskötetek. Vannak egyszerűbb és elvontabb írásai, vedd őket sorra és majd meglátod, melyiket tudod könnyebben befogadni. A lényeg, hogy élvezd és éjszakánként zárd be az ajtót :)

2017. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az Árnyék Innsmouth felett tényleg jó ajánlás. Szerintem még kezdésnek jó a Herbert West is.

Utána meg a Cthulhu hívásán kívül az Álmok a boszorkánytanyán, Az őrület hegyei, A szín az űrből, Rettegés Dunwichben, Charles Dexter Ward esete.

2017. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
És nem az a kérdés, hogy 16 évesen megérted-e, hanem az, hogy lesz-e kellő türelmed hozzá, mert Lovecraft nem egy mai író, nem kapkodja el a történeteit, hanem szépen komótosan ír.
2017. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!