Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írok egy regényt, eddig...

Írok egy regényt, eddig szerintetek milyen, érdemes folytatnom?

Figyelt kérdés

Azt hiszem ideje már írnom egy regényt .


A kutya ha nem szereti a macskát akkor szívesen megugatja őt . Azt ugatja meg mindig akit nem szeret . Vaúú , Vaúú , Vaúú . Kutya miért ugatsz ? Hát nem látod még fel se jött a hold ?

Vaúú , Vaúú , Vaúú .


Én nem ugatok senkit mert nem tudom hogy Buddhák-e ők vagy csak szimplán vérszemet kaptak mikor megtudták hogy szociálisan kissé fejletlen vagyok .


A szépírók közül én még mindig a csúnyákat képviselem mert igyekszem valami egészen idótaságot megalkotni .


Kezdjük a tegnappal . Azt hittem reggel hogy reggel van . Ebbe még nincs semmi különös azonban olyan reggel volt amikor nem nyíltak ki a tulipánok . December reggel volt és most Március van , két hónap eltelt egy éjszaka alatt és fel sem tűnt senkinek hogy aludtam és csak folyton aludtam .


Anya miért nem keltettél fel ? Erre mit mond anyám ? Addig se zavartál amíg aludtál … hát most legyen boldog az ember ? Vaúú , Vaúú , Vaúú … megint ugat a kutya pedig fel sem fogom ésszel hogy megteheti-e egyáltalán választási időszakban .


Karácsonykor nem kaptam ajándékot hanem Istenné avattak a szegényházban . Meleg takarót kaptam a fejem alá és párnát a testemre , azt hitték valami eldeformálódott ember vagyok és a párna a hasamra kell , pedig csak kissé vagyok fogyatékos és nem is szellemileg és nem is testileg hanem úgy világnézetileg .


Jézus vagyok ! Mondjátok meg az időt !


Nincs órám eladtam egy tál lencséért !


Jézus vagyok ! Mondjátok meg az időt !


Hat óra kilenc perc !


Jézus vagyok és mivel jó fej voltál megadom neked az Isteni rangot !


Idióta bolond vagy de azért köszi .


Nincs Mit .



Szeptemberben elkezdtem iskolába járni , Anya telepakolta könyvekkel a táskám mert még nem tudtam olvasni csak betűket szavakat meg mondatokat így segített nekem . Aztán rájött hogy egy két méteres óriás pókot tartok az orrlyukamban és kidobott a házból .


Cseszze meg a világ ! egy pókért kidobnak az utcára ?

6 éves voltam és két nap alatt kellett lenőnöm . Két nap múlva ismét csecsemő lettem és anyám megsajnált és bedobott a Dunába hogy én pedig ne játszam a hülye gyereket mert különben megeszi a mézeskalácsot előlem !


De miért anya miért pont a mézeskalácsot ?!


Ott a láncfűrész , inkább azzal verj meg csak a mézeskalácsot ne vedd el tőlem !


2017. márc. 30. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2017. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyira rossz, konkrétumot tudsz mondani ?
2017. márc. 30. 21:54
 3/8 Radvánszki Nóra válasza:
50%
Ha szeretnéd írjad tovább. Ha kiadásra szánod akkor figyelj oda hogy hogyan fogalmazol. Annak is értenie kell aki olvassa. Énis elkövettem ezt a hibát és egy barátnőmet kértem meg hogy ellenőrizze hogy van e benne hiba. A javitott változatát akarom majd évek mulva kiadni de a nyers az a blogomba kirakom. Szerintem jó egy külsős segítsége ha tényleg kiakarod adni és nem csak a magadnak írod.
2017. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A következő gondolat motoszkál a fejemben.

Vannak írók (meg filmrendezők, festők, zeneszerzők stb.), akik összehordanak mindenféle őrültséget, aztán hámozzál ki belőle valamit. Nagy a katyvasz, mégis egésszé válik a mű. Ha az író ezt átlátja, akkor foggal-körömmel kiadatja a könyvét, megveszik tőle, talán jót nevetnek rajta, talán elgondolkodnak a filozófiáján, befogadják azt. De ha az író feltölti egy általános célú internetes fórumra, azzal a kérdéssel, hogy érdemes-e folytatnia, akkor az olvasó hirtelen felteszi a kérdést: nekem kell megmondanom Neki, hogy jó-e? Akkor ezek szerint ő sem tudja. No filozófia; yes "nesze semmi, fogd meg jól." Magyarul, én mint olvasó hiába keresek benne értelmet, mert ha netán van is, az író sem meri teljes mellszélességgel felvállalni. Nem csak az írásodnak van üzenete, hanem annak is, hogy pont ide tetted fel, és tanácsot kértél, hogy érdemes-e folytatnod. Hát... kérdezd meg a szomszéd kutyáját, ha jönnek a választások. :)

A művészet kommunikáció. Kapcsolat a művész és a befogadó között. Volt, ami megmosolyogtatott az írásodban (az elején még hatott az újdonság varázsa, de aztán erőltetetté vált), ám a kérdés léte miatt az az érzésem, át akarod adni a művész stafétabotját. Na, azt nem szabad, túl nehéz az olvasónak. A művészet felelősséggel jár. Ha nem vagy biztos a dolgodban, előbb írj klasszikus sémában, és azt véleményeztesd. Mert azt lehet értékelni tartalmilag, formailag. Ha meg már tudod, mit és hogyan akarsz megosztani a közönségeddel, akkor írd meg, majd publikáld.

2017. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Regénynek nem, de forgatókönyvnek igen. Ebből valami jó kísérleti filmet kéne kihozni, ahol a főszereplő ezt a szöveget motyogja.
2017. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hiszem ideje már írnom egy regényt ."


Ha magadnak szánod, hajrá! Ha másoknak is, akkor a a bizonytalanságodat látva azt tanácsolom: nincs itt az ideje.

Körülbelül fél oldalt dobtál ide elénk, és tömve van hibákkal. Hogy gondoltad ezt egy hosszabb terjedelmű írás esetében? Szerinted bárki is elolvassa, ha szemet bántóan nagy igénytelenséggel állsz elő? Nem, nem fogják elolvasni.

Továbbá a fenti iromány egy kis novellának felel meg. Katyvasz az egész, nincs semmi a háttérről, hogy rajtad kívül bárki is értse, mi folyik itt és így tovább.

Még egyszer, ha azt akarod, hogy mások is elolvassák, vagy felnősz a feladathoz, vagy készen állsz rá, hogy az irományodat pár mondat után leteszik, és szemétnek titulálják.

2017. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az, amikor nem tudsz (még) írni, nem érzed, mitől lesz feszes a szöveged, és ezt azzal próbálod ellensúlyozni, hogy kinevezed kísérletinek és szándékosan érthetetlennek. Ettől viszont a szöveg, amit írsz, nem lesz jó. Hamar erőltetett lesz, nincs ritmusa, nincsen összefogó gondolat, tipikus üres bölcselgés. Voltak olyan megoldások és szófordulatok, amik nekem tetszettek, de ezt regényben nem tudom, hogy olvasni vagy megírni lehet unalmasabb kínszenvedés, úgyhogy majdnem biztos vagyok benne, hogy akármit is mondok, nem fogod befejezni. Ne rettegj annyira az érthető szövegtől és az átgondolt cselekménytől, és akkor idővel akár kísérleti műfajban is remekül írhatsz. :)
2017. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Elvieg én nagyon jól írok. Hihetetlen jó könyveket és novelakat írtam, de ez... Taníts! :D
2017. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!