Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik kedvenc könyveteket...

Melyik kedvenc könyveteket tudnátok ajánlani és miért?

Figyelt kérdés
Az ifjúsági irodalom témájában maradva keresek bármilyen műfajú könyvet, határ nincs. Lehet egy könyv, sorozat, trilógia és ami csak eszetekbe jut. Rövid indoklást is szívesen olvasnék! :)

2017. ápr. 13. 12:45
 1/8 anonim válasza:
Én nem rég kezdtem bele egy könyvbe, az a címe, hogy "Neked adom a napot". Nekem nagyon megtetszett, mert olyan más szemszögből közelíti meg az életet. Rengeteg olyan karakter van benne, akinek tetszenek a furcsa szokásaik, mert mindenki fura és így nem olyan, mintha én lennék a legjobban az. De rengeteg könyv van még , amibe érdemes belekezdeni, de szerintem ez a legjobb. De az "Egy kutya négy élete" is egész aranyos. :)
2017. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szabó Magda több könyve is (lányoknak, fiúk nem gondolom, hogy annyira élveznék). Nagyon jól választja meg a témákat, persze ízléstől is függ, de érdekesek a könyvei és habár nem nem tudom milyen romantikus, de nagyon élvezhetőek. Olyan tipikus nem-tudom-letenni könyv :) Nagyon jó a Mondják meg Zsófikának, Álarcosbál stb. És nem kell úgy tekinteni rá mint, valami ősrégi írónő, mert kortárs
2017. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Én csak pszichológiát olvasok, Csernustól a kiutat ajánlom, még online is fennvan.
2017. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hatalom-trilógia. Egy fantasztikus történet, fordulatos, humoros, és keresztűl húzza minden számításodat. Egyszerűen magával ragad. Az első kötet a legjobb, és annak van egy lezárása is úgyhogy nem muszáj még a további kettőt is elolvasni. (De az utolsó kötet vége is nagyon ütős ;) )
2017. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem két hatalmas kedvencem van. Az egyik az Egy különc srác feljegyzései Stephen Chbosky tollából. Nem mondanám, hogy annyira fordulatos vagy izgalmas sztori lenne, de szerintem nagyon jól átadja Charlie érzéseit, és végig olyan érzésem van, ha olvasom, mintha én lennék a barát, akinek írja. (Amúgy lehet hallottál már a filmről Emma Watsonnal, Logan Lermannel és Ezra Millerrel...)

A másik Alice Hoffman A tizenharmadik boszorkány című könyve. Ennek a története sem kifejezetten akciódús, habár az előzőhöz képest kifejezetten az. Ebben a könyvben inkább az írónő kissé lassú, de számomra nagyon megnyugtató stílusát kedvelem, ami viszont nem mindenkinek való. De egy próbát mindenképpen megér. :)

Remélem segítettem! :)

2017. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, aki ajánlott valamit! :)
2017. ápr. 13. 23:44
 7/8 anonim válasza:
Mindenképpen Leiner Laura. Nagyon humoros. Az Iov trilogiának van egy tragikus vonala is viszont nagyon jó. A Szent Johanna Gimi szintén vicces nagy sorozat, van benne szerelmi szál is. Király Anikó: Strand, papucs, szerelem. Imádtam.
2021. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lepontozást, legalább kapok egy képet az oldalról.
2021. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!