Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan tudnék telefonon olvasni?

Hogyan tudnék telefonon olvasni?

Figyelt kérdés
Telefonon szeretnék egy könyvet elolvasni, de nem tudom, hogy honnan kellene letölteni. Ha beírom a Googl-be, hogy:"a könyv címe" pdf letöltés, sehol sem találok normális letöltőt. Segítenétek? Válaszotokat előre is köszönöm!

2017. ápr. 29. 17:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy ezek nincsenek fennt, mivel még elég új kiadvány a legtöbb.
2017. ápr. 30. 08:06
 12/19 anonim ***** válasza:
Keress mást, amit felraktak :/ Szívás, de már velem is előfordult, hogy olyant akartam elolvasni, amit sehonnan nem lehet letölteni.
2017. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy keresek egy másikat.
2017. ápr. 30. 10:47
 15/19 anonim ***** válasza:
54%
a MEK-et ismered? ott van vagy 15000 konyv
2017. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%
Vagy választhatod azt az opciót, hogy nem töltöd le illegálisan a frissen megjelent regényeket. Ha könyvtárból veszed ki vagy megveszed a könyvesboltban, akkor még a kedvenc kiadódat is megkíméled a károktól, amit a pdf letöltés okoz nekik.
2017. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászoló. Nagyon igazad van, máskor én is kézzel fogható könyveket olvasok, de mindet nem vehetem meg, az elég drága lenne. A könyvtárba pedig minden könyv nem található meg.
2017. ápr. 30. 17:03
 18/19 Vy válasza:

Sajnos ez így van, falusi viszonylatban pl. a könyvtár szóba sem jöhet, mert itt új könyvek egyáltalán nincsenek... Én is jobban szeretem a papírkönyveket, mikor tehetem, vásárolok néhány újat, hogy valamilyen szinten a kiadókat is támogassam, de nyilván emellett sok könyvet töltök le, mert mindet megvenni képtelenség, amit olvasni szeretnék.


Ha rákeresel a "kanadai magyarok fórumára" (oldalcímet direkt nem írok, a google úgyis kidobja, ha ezt így beírod), akkor innen újabb kiadású könyveket is tudsz letölteni, sok Vörös Pöttyös könyv is fenn van. A letöltéshez "állandó tag"-gá kell válni, aminek a feltétele, hogy 48 óra elteljen a regisztrálás óta, és legalább 20 értelmes hozzászólást összegyűjts bármelyik fórumban az oldalon. Ezután a "Fórumok" fül alatt találod a Kultúra, azon belül a "Legális E-bookok" témát, itt találsz könyveket.

2017. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2017. jún. 4. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!