Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha nem tudok semmit történelem...

Ha nem tudok semmit történelemből de most érdekel és meg szeretném tanulni nagy vonalakban akkor milyen könyvet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
A Száray Miklós féle könyveket ajánlgatták töri érettségihez de igazából érettségizni nem akarok. Akkor is ez a legjobb könyv a számomra?

2017. máj. 2. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha nincs konkrét téma ami érdekel akkor kezdhetted azzal is akár
2017. máj. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én minden témakört megnéztem, hogy mi lehet az érettségiben és az ahoz tartozó kidolgozott szóbeli tételeket elolvastam.... KB 1 nap felkészülés és átlátod az egész történelmet.

Idén még lehet használni a piros történelem atlaszt így a kronológia résszel szinte bármilyen fogalmazást megtudsz írni ha tisztában vagy nagyából a történelmi eseményekkel és a forrást tudod értelmezni.


A maradék meg szövegértés.

2017. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2

"de igazából érettségizni nem akarok"

2017. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!