Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok ezekhez hasonló...

Ajánlanátok ezekhez hasonló mangát, érdemes ezeket folytatni?

Figyelt kérdés

Tokyo Ghoul, Tokyo Ghoul re (Ezt félbehagytam, mert nem volt ugyan olyan élmény heti 1 fejezet, mint ha egy ültő helyemben elolvasok 10-20-at. Nyáron viszont biztosan folytatom)

Deadman Wonderland (Ezt is félbehagytam, kb valahol ott, ahol az anime is véget ért. Nem hiszem, hogy újrakezdem.)

Parasyte (Az animéjét láttam, egész jó, de a vége kicsit gyenge lett szerintem.)

Attack on Titan (Régen, még az 1. évad indulásánál ismertem meg, akkor nagyon oda voltam érte, most valahogy már nincs meg a hangulat. Az eheti rész viszont tökéletes volt. Sajnos megtudtam egy elég durva spoilert, de elvileg ez a mostani évadban bent lesz.) A mangájába érdemes belekezdeni?

Akame ga Kill (Az animéje tetszett, a vége nem igazán, főleg mert azt is el spoilerezték.. De tudom, hogy alternatív befejezést kapott, úgyhogy ez nem gond.)


Kb. ezek amiket a kedvenceimnek neveznék, sajnos mind félbehagytam, de szeretném majd befejezni őket. Lehet, hogy kinőttem belőlük, vagy nem is tudom.


A lényeg, hogy a főhősnek legyen valami "szuper ereje", legyen véres, és viszonylag hosszabb, szóval ne ilyen 20-30 fejezet.



2017. máj. 1. 21:33
 1/1 anonim válasza:
Esetleg ezekhez hasonló a D.gray-man, ami nagyon jó.
2017. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!