Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vélemény? Elolvasnátok?

Vélemény? Elolvasnátok?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam egy könyvön amit majd Wattpadra szeretnék kitenni. Viszont nem tudom, hogy érdemes-e. A könyv egy lányról szól akinek az édesanyja elhunyt négy éves korában. Az apja bébiszitterről bébiszitterre vitte, de nem talált olyat aki megfelelt volna az elvárásainak. De amikor a lány betölti a hat éves kort, az apja talál egy nőt aki igaz fiatalabb mint a férfi, (mindössze 6 évvel) de nagyon jól bánik a lányával. A férfi és a nő hamarosan egymásba szeret, de végül mikor a lány betölti a tizenhárom éves kort elválnak. A lány és az apja Londonból Magyarországra költözik azon belül Bajára. Eleinte a lánynak nehezen ment a beilleszkedés főleg, hogy meg kellett tanulnia egy másik nyelvet is.

A lány már tizenhat éves, és egyre ridegebb vele az apja. Reggel köszönnek egymásnak és ennyiben ki is fullad a kapcsolatuk. A lány bár nem tudja de az iskola legnépszerűbb diákja. Megvan a maga baráti köre, de amikor egyre jobban közelebb kerül az "ellenséges" csapatban álló fiúhoz kételkedik magában. Igaz a fiú soha nem volt az a tipikus rossz fiú, de a társasága miatt folyton ezt hiszik róla.

Amikor már együtt vannak a fiúval, (titokban) a lány áthívja magához a fiút mert a tudta szerint az apja csak késő este ér haza. A fiú át is megy hozzá, de az apa hirtelen felbukkan a házban. Azt a pillanatott kapja el amikor az egyszem lánya, egy számára idegen fiúval csókolózik a konyhában. Az apja kiveri a balhét aminek nem lett jó következménye. A lány az apjához vágja, hogy ez előtt nem foglalkozott vele akkor most miért tenné. Napokig sőt hetekig nem szólnak egymáshoz, mikor a lány találkozik a régen látott bébiszitterrével. Meghívja magukhoz mert tudta, hogy az apja úton van megbeszélésre ami sokáig elfog neki tartani. Napokig ez ment, de amikor már sokadszorra ment át hozzá bébiszitterre akkor az apja felbukkant. Ordibáltak egymással, mindenfélét egymás fejéhez vágtak. Megtudta az apa, hogy a nő aki oly sokáig vigyázott lányára és elrabolta a szívét van egy gyereke. Még hozzá az ő gyereke.


Tudom, tudom ez olyan mintha az apa életét írném le de ez a könyvben máshogy hangzik. Valójában ők csak mellékszereplők de mégis sokat függ a lány élete tőlük.



2017. máj. 30. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de ennél azért szerintem egy nagyobb fordulat kéne ahhoz, hogy érdekes legyen. Például, hogy a gyereke az valójában az az "ellenséges fiú" vagy ilyesmi. Nem tudom, ezek alapján én nem olvasnám el annyira
2017. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez alapján, tinidrámának hangzik, de ez nem negatív jelző, csak a célcsoportra utalok. Ezek a történetek a legolvasottabbak az oldalon, mert ez a korosztály van többségben. Komplexen kitaláltad az alaphelyzetet, és a viszonyokat, ha kezdesz is vele valamit, és jó stílusban írsz, biztos, sokan elolvassák majd. Mindenképp tedd ki Wattpadra!


NoiraQuel-ként fent vagyok én is, ha esetleg feltöltöd, írhatnál, és elolvasom. :)

2017. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Amint hozzálátok és csinálok neki egy borítót felfogom tölteni! Ígérem bekövetlek @nincsmas néven. Az első könyvem amit látni fogsz nem ehhez a sztorival kapcsolatos!:)

Köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 30. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:

"A lány bár nem tudja de az iskola legnépszerűbb diákja."


Ezt hogy lehet nem tudni?

2017. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy nem vesz róla tudomást. Ő csak azt veszi ebből észre, hogy sokan szeretik vagy utalják. Soha nem gondolt magára úgy mint a suli legnépszerűbb diákjára.
2017. máj. 30. 21:33
 6/6 anonim válasza:
Ha kirakod, létszi küld el nekem is a történetet. Én azt ajánlom hogy rakd ki. Mindenképpen. Engem érdekelne.
2017. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!