Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Történt már olyan, hogy...

Történt már olyan, hogy egyszerűen nem tudtátok elképzelni a leírást?

Figyelt kérdés

Nálam néha megtörténik,hogy nem tudom megérteni az író fantáziáját részletről-részletre...

Itt egy példa: "A szekrény T alakban terűlt szét,ami csúcsán egy hatalmas tükrös asztal állt." Ezt most hogyan kell érteni? Asztal a szekrény tetején?

Tudom,hogy nem nagy szám,de néha kiakasztanak a részletek... :D



2017. jún. 17. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem felette, hanem mellette. :D


Amúgy előfordul néha, főleg, ha egy bonyolultabb (pl.: épületet) akar leírni. Ha nem tudom pontosan követni, akkor inkább a saját fantáziámra bízom. Szerintem senki nem fog megölni, mert nem az író által leírt szavaknak megfelelően képzelem magam elé. :D

2017. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelni mindent el tudok, csak közben sejtem, hogy az adott dolgot nagyon nem úgy kéne elképzelni, ahogy az én fantáziámban él.
2017. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oh,akkor vannak még szerencsére hasonló emberek. :)
2017. jún. 18. 07:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Felül nézetben kell elképzelni ezt a T alakos szekrényt :)


De egyébként velem is megesik, nem is kevésszer! Van hogy olvasok valamit, elolvasok egy konkrét részt belőle, aztán felnézek, és felteszem a nagy kérdést: mivaaan? :D


Vagy ahogy egy előttem szóló is írta, én is teljesen máshogy képzelem el a leírt részt, mint ahogy kéne. Leginkább a karaktereket képzelek el teljesen másmilyennek. De hát ez van, így kényelmes az én fantáziámnak :) Meg aztán, ezért is jó az írott szöveg! :D

2017. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pontosan!

E mellett még köszönöm a megfejtést is! :)

2017. jún. 19. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!