Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Most én vagyok a szerencsétlen...

Most én vagyok a szerencsétlen vagy ti se értitek?

Figyelt kérdés
Minden könyvben van olyan vagy ehhez hasonló mondat:a szemei hűvősen pillantott rám, a szemében vad vágy tükröződött, a szemében utálat/düh csillogott. Most én nem látok semmit egyik ember szemében sem vagy ez csak egy kitalálció? Mindig belenézek annak az embernek a szemébe , akivel épp beszélek (legtöbbször XD) De én soha nem látok semmilyen érzelmet az emberek szemében. Ti hogy vagytok ezzel?

2017. jún. 25. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen fogsz minden alkalommal látni valamit a szemekben...

De ha erős érzelmek dúlnak valakiben, vagy teljesen közöny, az bizony látszik rajta. Igazából persze az egész arcot, sőt az egész testet figyeli az ember, de ennek a szem is fontos része. Oké, ténylegesen nem fog ott csillogni egy vörös pont, vagy akármi

, de más-más érzelmi állapotoknál más a szem is.

2017. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahhhhaaaaa,értem , köszi a segítséget :'D
2017. jún. 25. 18:59
 3/4 Execlor válasza:

Nemtudom ez kicsit átmegy emyhén spirituális vizekre de ismertem egy embert aki nagyon "értett a tekintetekhez" és sok mindent meg tudott mondani az emberől, főként az érzelmi állapotáról az adott személynek...

úgyis hogy én nem láttam semmit, vagy olyat is amit én nem láttam rajta...

lehet sámán volt vagy nemtudom :D

2017. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Márciuska ***** válasza:
Nem a szem belsejében látod, de azért a szem alakja (is) árulkodik, főleg erős érzelmekről. Persze az arcjátékkal együtt, de a szem magában is utalhat érzelmekre. Próbáld ki egyszer, hogy állj tükör elé, és próbálj különböző érzelmeket kifejezni és annak megfelelő arcot vágni, és figyeld meg a saját szemedet! Vagy még jobb, ha valaki lefotóz, miközben különböző érzelmeket mutatsz, majd a képeken kitakarod az arc többi részét, és csak a szemeket nézed meg! Pl, ha nevetsz, a szem összehúzódik és nevetőráncok lesznek a sarkában. Ha sírás kerülget, a szemeid fénylenek, esetleg remegnek. Ha mérges vagy esetleg gyanakvó vagy megvető, megint kicsit más alakja van a szemnek.
2017. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!